SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1137
421 0

S6 Edge Plus Sızıntıları Devam Ediyor !

S6 Edge Plus Sızıntıları Devam Ediyor !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Samsung’un çıkarmaya hazırlandığı telefonu Note 5 ile ilgili sızıntıları sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise aynı tarihte çıkması beklenen Galaxy S6 Edge Plus’ın işlemcisi , bataryası ve Ram’i ile ilgili bilgiler gün yüzüne çıktı.

Samsung’un ekranın iki tarafı kavisli ekranlı telefonu S6 Edge’in büyük ekranlı modeli olarak çıkacak S6 Edge Plus’ın bazı bilgileri paylaşıldı. Daha önceki söylemlerde Snapdragon 808 işlemci kullanılacağı söylenen cihazın aslında Exynos 7420 ile çıkacağı söylendi. Ancak bu işlemcinin S6 ve S6 Edge’de kullanılan işlemcinin biraz daha geliştirilmiş hali kullanılacağı da söylenenler arasında.

Cihazın Ram miktarına gelecek olursak 4 GB’lık Ram mevcut olacak. Note 5 içinde de aynı Ram miktarı mevcut olacak. Ram sıkıntısı bulunan Samsung cihazlarında sanıyoruz ki artık bunun önüne geçilmek amaçlanmış.

Bunlarla birlikte cihazda 3000 mAh bataryanın bulunacağı da söyleniyor. Bu özelliklerde bir cihaza bu bataryanın ne kadar yeteceği ise merak konusu. Samsung’un , Apple’ın çıkaracağı yeni model İphone’un önüne geçmek için tanıtım tarihini daha erkene almak yerine daha sorunsuz bir cihaz sunmaya çalışırsa başarılı bir sonuç alabilir diye düşünüyoruz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" S6 Edge Plus Sızıntıları Devam Ediyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere S6 Edge Plus Sızıntıları Devam Ediyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda S6 Edge Plus Sızıntıları Devam Ediyor ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.