yükleniyor...

Rust Twitch Drop Düşürme, Rust Drop Nasıl Düşürülür?

Rust, geçtiğimiz günlerde yeni bir etkinlikle oyuncuların gündemine yeniden oturdu. Twitch üzerinde belirli yayıRust, geçtiğimiz günlerde yeni bir etkinlikle oyuncuların gündemine yeniden oturdu. Twitch üzerinde belirli yayıncılarla anlaşarak farklı kozmetiklerin izleyicilere hediye edildiği bu yeni etkinlik Twitch üzerinde yoğun bir ilgi görmüş durumda. Bu yazımızda Rust Twitch drop düşürme ve Rust drop nasıl düşürülür hakkında sizlere detaylı bilgileri aktardık.Rust, oyun dünyasının en saygın ve en çok oynanmış oyunlarından birisidir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz Rust oyunun çıkışından uzun bir zaman geçse de günümüzde hala daha oyuncular tarafından oynanmaktadır. Sahip olduğu oyun dünyası ve etkileyiciliği sayesinde gelmiş geçmiş en keyifli oyunlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde bir haftalık sürecek bir etkinlik ile tekrar oyun gündemine oturan Rust’ın dropları ile ilgili detayları yazımızda açıkladık.

Rust Twitch Drop Düşürme

Twitch üzerinden Rust’ta bulunan dropları düşürmek için yapmanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Aşağıdaki maddeleri takip ederek siz de Rust’ta drop düşürebilir ve böylelikle oyun içerisinde bulunan bazı özel kozmetiklere ulaşabilirsiniz.

  • İlk olarak Twitch hesabınıza İnternet tarayıcınız üzerinden giriş yapın.
  • Ardından sağ üstte bulunan profil resminize tıklayarak “Ayarlar” sekmesine giriş yapın.
  • Ayarlar penceresinde üst tarafta bulunan kategorilerden “Bağlantılar” yazısına tıklayın.
  • Burada bulunan Steam ikonunun yanındaki “Bağlan” yazısına tıklayarak Steam hesabınızı Twitch’e bağlayın.

Bu adımları uygulamanızın ardından Rust yayını yapan herhangi bir yayıncıyı izleyerek drop düşürebilirsiniz. Ancak diğer yayıncılara nazaran bazı popüler yayıncıların kendilerine özel dropları bulunmaktadır. Bu yayıncıları izleyerek daha nadir elde edilen Rust droplarına ve bu yayıncıların simgesini taşıyan kozmetiklere erişebilirsiniz. Aşağıdaki yayıncıların isimlerinin üzerine tıklayarak Twitch kanallarına ulaşabilirsiniz.

auronplay:  Auronplay Hoodie

jacksepticeye Jacksepticeye Storage

lilypichu: Lilypichu Jacket

ludwig: Ludwig Hoodie

Myth: Myth Chestplate

Pokimane: Pokimane Garage Door

Shroud: Shroud Hoodie

Sykkuno: Sykkuno Longsleeve T-shirt

xQcOW: XQC Assault Rifle

Yukarıda belirttiğimiz yayıncılara ait özel droplar sadece bu yayıncıları izlerken düşmektedir. Başka yayıncıları izlerken bu droplara sahip olamazsınız. Ayrıca Steam hesabınızı mutlaka Twitch hesabınıza bağlayın, aksi taktirde Twitch otomatik olarak sizi drop havuzundan dışarı atacaktır. Herkese bol şans dileriz.

Rust Twitch Drop Düşürme, Rust Drop Nasıl Düşürülür? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Rust Twitch Drop Düşürme, Rust Drop Nasıl Düşürülür? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları