yükleniyor...

RollerCoaster Tycoon Kullanıma Açıldı

En popüler simülasyon oyunlarından olan RollerCoaster Tycoon Touch Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanıcılara sunuldu.

Oyun dünyasında genellikle FPS, RPG türünde oyunlar tercih edilirken simülasyon oyunları da en çok tercih edilenler arasında yerini almış durumda. En çok oynanan simülasyon oyunlarından Euro Truck Simulator, Farming Simulator ve bunların yanında bazı gemi ve uçak kullanma simülasyonu gibi oyunlar yer alırken oyun dünyasına bir de RollerCoaster Tycoon da en popüler oyunlar arasında yerini almayı başardı.

rollercoaster tycoon

Simülasyon oyunlarının sevdalıları bu denli artmışken Atari de RollerCoster Tycoon Touch adını verdiği mobil platform oyununu Android ve iOS işletim sistemleri için kullanılabilir şekilde mağazalarında sundu. Oyun tamamen ücretsiz bir oyun olup kendi zevkinize göre lunaparkınızı ve istediğiniz şekilde hız trenini yaratabilirsiniz.


Oyun için ücretsiz dedik ancak oyunu geliştirebilmek için oyun içi satın almalar mevcut. 7.49TL ile 374.99TL arasında değişen fiyatlandırma seçenekleriyle kendi lunaparkınızı daha gelişmiş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Oyunu indirmek isteyenler Android ve iOS uygulama mağazalarından oyuna ulaşabilirler.

RollerCoaster Tycoon Kullanıma Açıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere RollerCoaster Tycoon Kullanıma Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Adana Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz zyxel modem kurulumu Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 52 hafta kaç ay