yükleniyor...

Rocket Arena Oyunu Çıkış Tarihi Belli Oldu

Final Strike Games tarafından uzun zamandır üzerinde çalışılan oyun Rocket Arena oyunu, yakın zamanda oyun severlerle buluşacak. Adından da anlayacağınız gibi roketlerin konuşacağı bol aksiyonlu oyunda çok eğlenecek, farklı kullanıcılarla ve arkadaşlarınızla da harika vakit geçireceksiniz. Peki böylesine heyecan dolu bir oyun ne zaman karşımıza çıkacak, oyunda hangi özellikler yer alacak?

Rocket Arena Oyunu Aksiyon Dolu Maceraya Ev Sahipliği Yapıyor

Quake’e benzer yönleriyle oyuncuların dikkatini çekmeyi hedefleyen Rocket Arena oyunu Krater Dünyası adında bir bölgede geçiyor. Aynı zamanda üçe üç maçlar yapabildiğiniz gibi, güçlü roketlerle de rakiplerinize problem çıkarmaya hazır olun. Rocket Arena’da bulunan birbirinden farklı füzeler, daha güçlü özelliklere sahip olsalar da rakiplerini tek atışta öldüremiyor. Rakipler ölmezken oyunun tadın daha güzel çıkıyor ve güçlü füzelerle beraber karakterler daha uzağa fırlatılıyor, oyuncuların canları daha fazla düşüyor.Karşıdaki rakibi tek seferde öldürebilmeniz için, Blast Meter’ı tamamen doldurmanız gerekiyor. Bu olay için de zaman gerekirken, tam dolu olan Blast Meter, rakibi tek seferde öldürebilecek güce kadar yükseliyor. Aynı zamanda önümüzdeki ay çıkış yapması beklenen oyun farklı görünümlere ve roket atarlara sahip 10 farklı karakterle çıkışını yapacak. Ayrıca oyun ortaya çıktığı zaman yakın süreçte ortaya çıkacak karakterleri de öğrenebileceğiz.

Rocket Arena Ne Zaman Çıkacak?

Oyun, muhtemelen 14 Temmuz tarihinde erişilebilir olacak. Aynı zamanda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen oyunun, bir sonraki karakterleri de açıklanacak. Ayrıca oyunun demo videosu da yayınlanmışken, yazımızın en altına videoyu da ekliyoruz. İlerleyen günlerde oyun hakkında yeni detaylar geldikçe, sizlerle yeniden paylaşıyor olacağız. Bakalım yeni oyun yeterince heyecan verici olacak mı? İlerleyen zamanlarda bunu daha detaylı şekilde göreceğiz.

Rocket Arena Oyunu Çıkış Tarihi Belli Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Rocket Arena Oyunu Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla