Renault Grubu 2018 ODD Gladyatör Organizasyonunda 4 Ödülün Sahibi Oldu

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafınca düzenlenen 2018 Satış ve İletişim Ödülleri’nin verildiği törende Renault, Satış kategorisinde “Türkiye’nin En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası” ve “Türkiye’nin En Çok Satılan Binek Otomobil Markası” ödüllerinin sahibi oldu.

Renault Grubu 2018 ODD Gladyatör Organizasyonunda 4 Ödülün Sahibi Oldu

İletişim kategorisinde Renault, Şerit Takip Sistemi – Çizgini Bozma çalışması ile “Yılın Gazete Uygulaması” seçildi. Ayrıca basın çalışanlarının, 2018 senesinde katıldıkları marka ve modellerin test sürüşü yahut tanıtım etkinliklerini değerlendirdikleri özel kategoride Dacia Duster “Yılın Basın Lansmanı” seçildi.

2018 yılında gerçekleştirdiği 85 bin 839 satış adedi ile Renault, “Türkiye’nin En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası” oldu. 620 bin 937 toplam satış gerçekleşen 2018 pazarından Renault, 13,8* hisse yakaladı. 19. Kez “Türkiye’nin En Çok Satılan Binek Otomobil Markası” ünvanını sağlayan Renault, 76 bin 931 satış adedi ile binek araba pazarından 15,8* pay aldı.

Renault, İletişim kategorisinde de ODD Gladyatör ödülü aldı. Şerit Takip Sistemi – Çizgini Bozma uygulaması “Yılın Gazete Uygulaması” seçildi. Halka açık kategorilerde verilen oylar ile ilk 5 arasında yer alan Renault, Çizgini Bozma emek vermesi ile rakiplerini geride bırakarak ödüle layık görüldü.

Basının, 2018 yılında katıldıkları lansmanlar arasından belirlediği “Yılın Basın Lansmanı” ödülünü Dacia Duster organizasyonu elde etti. Basın personellerinin oylarıyla bu ödüle layık görülen Duster basın lansmanı, 4×2 versiyonunun yanı dizi 4×4 versiyonu ile off-road özel parkurunda gerçekleşmişti.

"Renault Grubu 2018 ODD Gladyatör Organizasyonunda 4 Ödülün Sahibi Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Renault Grubu 2018 ODD Gladyatör Organizasyonunda 4 Ödülün Sahibi Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Renault Grubu 2018 ODD Gladyatör Organizasyonunda 4 Ödülün Sahibi Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları