Recontact 1 Milyon 750 Bin TL Yatırım Aldı

30.09.2018
A+
A-

2015 yılında kurulan Recontact 1 milyon 750 bin TL yatırım aldı. Eray Dinç ve Simay Dinç tarafından kurulan bu girişim 22 milyon TL değerleme ile yatırıma ev sahipliği yaptı.

Recontact 1 Milyon 750 Bin TL Yatırım Aldı

2015 yılında kurulan Recontact 1 milyon 750 bin TL yatırım aldı. Eray Dinç ve Simay Dinç tarafından kurulan bu girişim 22 milyon TL değerleme ile yatırıma ev sahipliği yaptı.

Recontact: İstanbul ve Recontact İstanbul : Eyes Of Sky oyunlarını bir çoğunuz oynamışsınızdır. Sanal gerçeklikle birleşen bu oyunlar İstanbul polisyesi hikayelerini anlatmakta. Eray Dinç ve Simay Dinç tarafından kurulan bu oyunlar mimarı Recontact, 22 milyon TL değerlenme ile Hande Enes ve Akın Babayiğit tarafından 1 milyon 750 bin TL yatırım aldı.

Video formatında mobil oyun projelerine imza atan Recontact sadece iOS işletim sistemli platformlara sunduğu oyunlara 80 milyon kullanıcıya sahip oldu. Recontact: İstanbul, 2016 yılında en iyiler arasında yerini almayı başarmıştı.

Ahmet Ümit tarafından senaristliği yapılan ve başrolünde Fikret Kuşkan’ın yer aldığı mobil oyun Apple tarafından ilk sinematografik mobil oyun olarak lanse edilen Recontact oyunlarından ikincisi olan Recontact İstanbul : Eyes Of Sky, bir çok önemli ödüle de ev sahipliği yaptı.

Recontact, İstanbul serisinin ardından şimdi de Londra’da geçen bir oyun projesini hazırlıyor. Şirketin üçüncü oyunu olacak Recontact: Londra oyununun çekimlerine 2019 yılında başlanacağı açıklandı. Oyun önümüzdeki yıl içerisinde tüm dünyada aynı anda mobil platformlarda yer alacak. Recontact’in hedefleri arasında da 2019 yılında Londra ofisine sahip olmak yer alıyor.

"Recontact 1 Milyon 750 Bin TL Yatırım Aldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Recontact 1 Milyon 750 Bin TL Yatırım Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Recontact 1 Milyon 750 Bin TL Yatırım Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları