Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
RECEP İVEDİK 3, komedi türünde olan ve ilk olarak 2010 yılında gösterime giren bir Türk filmidir. Film, yönetmenliğini ve senaristliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği, Recep İvedik karakterinin maceralarını anlatan bir serinin üçüncü filmidir.

Konusu, Recep İvedik’in çocukluk yıllarından kalma bir aile fotoğrafını bulmasıyla başlar. Fotoğrafta, çocukluk arkadaşı olan Nurullah’ın babası Ekrem Usta da yer almaktadır. Recep, Ekrem Usta’yı bulmak ve onunla hasret gidermek için bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta birçok komik olay yaşanır ve Recep İvedik, Ekrem Usta’ya kavuşabilmek için birçok zorluğun üstesinden gelir.

Filmde, Togan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik karakterine ek olarak, Şahan Gökbakar (Nurullah), Zeynep Çamcı (Nihal), Ayfer Dönmez (Ekrem Usta’nın eşi) gibi oyuncular da yer almaktadır. Ayrıca, filmde Recep İvedik’e eşlik eden Nurullah karakterinin babasını ise Adem Atbas canlandırmaktadır.

RECEP İVEDİK 3, İstanbul ve Kapadokya bölgelerinde çekilmiştir. Film, Türkiye’deki birçok popüler turistik mekanı göstermektedir. Recep İvedik’in maceraları bu filmde de komik ve eğlenceli bir şekilde devam etmektedir.

RECEP İVEDİK 3, komedi türünde olan ve ilk olarak 2010 yılında gösterime giren bir Türk filmidir. Film, yönetmenliğini ve senaristliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği, Recep İvedik karakterinin maceralarını anlatan bir serinin üçüncü filmidir. Konusu, Recep İvedik’in çocukluk yıllarından kalma bir aile fotoğrafını bulmasıyla başlar. Fotoğrafta, çocukluk arkadaşı olan Nurullah’ın babası Ekrem Usta da yer almaktadır. Recep, Ekrem Usta’yı bulmak ve onunla hasret gidermek için bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta birçok komik olay yaşanır ve Recep İvedik, Ekrem Usta’ya kavuşabilmek için birçok zorluğun üstesinden gelir. Filmde, Togan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik karakterine ek olarak, Şahan Gökbakar (Nurullah), Zeynep Çamcı (Nihal), Ayfer Dönmez (Ekrem Usta’nın eşi) gibi oyuncular da yer almaktadır. Ayrıca, filmde Recep İvedik’e eşlik eden Nurullah karakterinin babasını ise Adem Atbas canlandırmaktadır. RECEP İVEDİK 3, İstanbul ve Kapadokya bölgelerinde çekilmiştir. Film, Türkiye’deki birçok popüler turistik mekanı göstermektedir. Recep İvedik’in maceraları bu filmde de komik ve eğlenceli bir şekilde devam etmektedir.

ABONE OL
22 Ağustos 2023, 23:11:11

Recep İvedik 3 filminin konusu ve oyuncuları merak edilen başarılı bir komedi filmidir. Recep İvedik serisi, güldürü dolu hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. 22 Ağustos Salı akşamı FOX TV’de yayınlanacak olan Recep İvedik 3, birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Filmin konusu, önceki filmin sonunda babaannesini kaybeden Recep İvedik’in depresyona girmesiyle başlar. Recep, depresyondan kurtulmak için cinci hocaya ve psikoloğa gider ancak çare bulamaz. Hayatı, uzak akrabası Zeynep’le karşılaşmasıyla değişir. Zeynep’le birlikte karate kursu, flüt kursu, avcılık, kütüphane, paintball, tiyatro gibi daha önce deneyimlemediği aktivitelerle depresyondan kurtulmaya çalışır.

Recep İvedik 3 filminin oyuncu kadrosunda ise başrolde Şahan Gökbakar yer alır. Diğer oyuncular arasında Zeynep Çamcı, Sevim Yatlılar, Mehmet Yumurtacı, Volkan Cal, Murat Mahmutyazıcıoğlu, Oktay Dener, Vahdet Çakar, Mehmet Önder, Dilara Yüzer ve Aslı Nişancı gibi isimler bulunmaktadır.

Recep İvedik 3 filmi, 12 Şubat 2010 tarihinde vizyona girmiştir. Çekimleri İstanbul’un farklı semtlerinde gerçekleştirilmiştir.

Tüm bu detaylarıyla birlikte Recep İvedik 3 filmini izleyebilir, komik ve eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.mynet.com/recep-ivedik-3-konusu-ve-oyunculari-recep-ivedik-3-ne-zaman-ve-nerede-cekildi-471410-mymagazin
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments