Giyilebilir TeknolojiRealme

Realme akıllı saat tanıttı

Realme akıllı saat tanıtımını yaptı. 2 farklı model tanıtan Realme oldukça iyi saat piyasaya sürecek.

Giyilebilir teknoloji ürün giderek artarken akıllı saatlere de ilgi oldukça artıyor. Bir çok tanınmış teknoloji firması akıllı saat ve bileklik üretiyor. Bunlardan biri olan Realme akıllı saat piyasasına iki yeni saat daha sunuyor. Adları Realme Watch S Master Edition ve Realme Watch S Pro olan bu saatler geçtiğimiz günlerde tanıtıldı.

Realme daha önceden de akıllı saat satışı yapmıştı. Daha önce satışını yapmış olduğu saat Realme Watch olarak adlandırılmıştı. Yeni çıkan Realme Watch S Master Edition modeli eski çıkan saat ile oldukça benzerlik gösteriyor. Bu saati diğerinden farklı kılan şey ise daha fazla özelleştirilebilir olması. Daha fazla kordon seçeneği sunuyor. Bu seçenekler 2021 yılının ocak ayında kullanıma sunulacak.

Realme Watch S Pro’dan da bahsetmemiz gerekirse Amoled 454×454 piksel lik bir ekran ile bizi karşılıyor. İşlemci olarak ARM Cortex-M4 kullanırken otomatik parlaklık özelliği de göze çarpıyor. Suya karşı dayanıklı olan bu saat özellikle paslanmaz çelikten yapılmış bir şekilde önümüze sunuluyor. Yaygın olan tüm spor modlarını içinde barındıran bu saat uyu takibi, nabız ve kandaki oksijen değerinizi dahi ölçebiliyor.

Tanıtılan bu saatler için henüz ülkemiz üzerinde bir fiyat belirlenmesi yapılmadı. 2021 yılının ilk aylarında fiyat aralığının söyleneceği planlanmakta.

Bu haberimizde Realme’nin tanıtımına olduğu iki yeni akıllı saat modeli hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz.

Realme akıllı saat tanıttı

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu