yükleniyor...

Razer Gold, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ile Genişledi!

Razer Gold, mobil oyun devi Supercell’in en popüler oyunlarından Clash of Clans ve Clash Royale ile işbirliği yaparak genişledi. Razer Gold kullanıcıları artık bu oyunlarda daha fazla avantaj elde edebilecekler. Bu işbirliği sayesinde, oyun içi satın alımlar için Razer Gold kullanarak daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, Razer Gold kullanıcılarına özel promosyonlar ve indirimler de sunulacak. Bu büyük işbirliğiyle, Razer Gold kullanıcıları Supercell’in en popüler oyunlarına daha fazla erişim ve oyun içi avantajlar elde edebilir.

RAZER GOLD, SUPRCELL OYUNLARI İÇİN OYUNCULARIN YARDIMINA KOŞUYOR!

Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ve diğer oyunlarında Razer Gold alımları ile cazip ödülleri kazanın!

Razer Gold, Oyuncular İçin Kolay ve Rahat Bir Yol Sunuyor!

Oyuncuların lider küresel yaşam tarzı markası Razer, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ve diğer oyunlarının artık gold.razer.com kataloğunda olduğunu müjdeliyor. Razer Gold, oyunculara favori Supercell oyunlarını desteklemek için kolay ve rahat bir yol sunarken özel fırsatlar ve promosyonlarla da heyecanı arttırıyor. Razer Gold yalnızca oyun içi para birimi satın alımlarını desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda aylık battle pass’ler ve çeşitli başka oyun içi öğeler sunuyor. Bu sayede, favori Supercell oyunlarınızı güçlendirmek artık çok daha kolay.

Razer Gold, Yüzde 10 Bonus ve Yüzde 8’e Kadar İndirim Sunuyor!

23 Mayıs 2023’ten itibaren Razer Gold, oyun içi para birimi (taşlar-gems) için yüzde 10 bonus sunmaya başlayacak. Ayrıca kullanıcılar, oyun taşlarını (gems) veya elmaslarını Razer Gold cüzdanını kullanarak tamamladığında yüzde 8’e kadar da indirimlerden faydalanabilecek.

Razer Gold, Supercell’ten Oyuncular İçin Oyun İçi Para Birimi Sunan İlk Üçüncü Taraf Ödeme Sağlayıcısı!

Razer Gold, Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars ve Hay Day gibi Supercell oyunları için oyun içi para birimi sunan ilk üçüncü taraf ödeme sağlayıcısı ve çevrimiçi mağazasıdır. Supercell oyunları için para birimi yüklemeleri Razer Gold destekli; Güneydoğu Asya (SEA), Kuzey Asya, Güney Asya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA), Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda (ANZ) bölgelerinde mevcuttur.

Razer Gold, Supercell Oyunlarında Lansman Promosyonu İle Oyunculara Ödüller Sunuyor!

Lansman promosyonu 18 Haziran 2023’te veya stoklarla bitene kadar sürecek. Bu dönem boyunca, müşteriler ayrıca sınırlı sayıda üretilen Supercell ürün paketlerini kazanma şansına sahip olacaklar (yalnızca belirli ülkelerde geçerlidir). Daha fazla bilgi için lütfen Razer.com’u ziyaret edin.

Oyun İçi Para Birimleri İçin Yer: Razer Gold

Oyuncular, Supercell oyunları için oyun içi para birimlerini gold.razer.com adresinden Razer Gold kullanarak satın alabilirler. Razer Gold’un desteklendiği tüm pazarlarda mevcuttur.

Kapsamlı Destek için Razer Gold

Razer Gold, oyuncuların ihtiyaç duydukları tüm oyun içi para birimi desteğini sağlar. Ayrıca, kullanıcılara oyun içi öğeler ve abonelikler dahil olmak üzere pek çok avantaj sunar. Supercell oyunları oyuncuları için en kolay ve uygun ödeme seçeneği Razer Gold’dur.

Razer Gold, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ile Genişledi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Razer Gold, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ile Genişledi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Horse At Yarışı Tahminleri Adana Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz dijital platform ne demek sosyal medya faydaları nabızdan hamilelik testi demon slayer izle