yükleniyor...

Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition!

Razer Blade 16 ve Blade 18 yeteneklerini artık Mercury Edition ile bir arada sunuyor! Yeni nesil teknoloji ile güçlendirilmiş bu laptoplar, her türlü iş ve oyun için mükemmel bir seçenek sunuyor. Dikkat çekici tasarımları ve yüksek performansları sayesinde, herhangi bir kullanıcının ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahipler. Hem iş hem de eğlence için en iyi seçeneği sunan Razer, Mercury Edition ile farkını bir adım daha öne taşıyor. Üstelik hem Razer Blade 16 hem de Blade 18 Mercury Edition, Türkiye’de bulunduğu gibi dünya genelinde de bulunabilir. Hemen bir tane satın alın ve yüksek performansın tadını çıkarın!

Blade 16 için Dual-Mode Mini LED ekran ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4080’in yeni kombinasyonu

Razer Blade 16 ve Razer Blade 18, CES’teki büyük lansmanlarından bu yana sayısız övgü toplayarak, “akıllı çalış, sağlam oyna” yaşam tarzını yeniden tanımlayan oyuncular ve içerik oluşturucular için tercih edilen dizüstü bilgisayar haline geldi.

Razer Blade 16 Mercury sürümü tasarımı

Razer, Blade 16 ve 18’i sofistike yeni bir Mercury sürümü renk grubuyla ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor. Blade 16 Mercury sürümü, NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ve Çift Modlu Mini LED ekran özellikleriyle inç küp hacim başına grafik gücünde rakiplerini geride bırakıyor. Uyarlanabilir Çift Modlu Mini LED panel, sürükleyici oyun deneyimi için 120 Hz’de UHD+ ve 240 Hz’de çok akıcı FHD+ ile iki doğal çözünürlük ve yenileme hızı arasında geçiş yapar.

Razer Blade 18 Mercury sürümü özellikleri

Blade 18 Mercury sürümü, maksimum 175 W TGP’de çalışan NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4090 Dizüstü Bilgisayar GPU seçenekleri sunar. En üst düzey masaüstü alternatiflerinin yanı sıra QHD+ ekrana, yükseltilebilir depolamaya/RAM’e, 5 MP web kamerasına ve UHS-II SD kart okuyucuya sahiptir.

Razer Blade 16 ve Blade 18 performansı

Güç kadar incelik de yaymak için tasarlanan Blade 16 ve Blade 18, hem stilin hem de performansın zirvesini temsil ederken en iyisini isteyen içerik oluşturucular için bir ölçüt belirliyor. Tüm Razer Blade 16 ve 18 oyun dizüstü bilgisayarları, yaratıcı iş akışlarını hızlandırmak ve üstün performans sunmak için tasarlanmış ve NVIDIA Studio tarafından onaylanmıştır. Studio Drivers tarafından desteklenen NVIDIA Omniverse gibi özel yazılımlarla Razer Blade, hayal gücü hızında sorunsuz içerik oluşturmak için 100’den fazla RTX hızlandırmalı yaratıcı uygulamayla sorunsuz bir şekilde eşleşir.

Razer Blade aksesuarları

Tüm Blade dizüstü bilgisayarları, Razer’ın ödüllü müşteri desteğiyle 1 yıllık üretim garantisi ve 2 yıllık pil garantisi sunmaktadır. Blade cihazlarını Thunderbolt™ 4 Bağlantı İstasyonu, USB-C 130W GaN Şarj Cihazı ve Dizüstü Bilgisayar Sehpası gibi, Mercury renk grubu aksesuarlarıyla tamamlamak her kullanıcının deneyimini veya iş akışını kolaylaştıracaktır.

Fiyat ve satış

Razer Blade 16 Mercury Edition: 3,799.99$ / 4,399.99€
Razer Blade 18 Mercury Edition: Fiyatlar 3,799.99$ / 4,399.99€ başlıyor ve şu anda Razer.com, RazerStores ve dünya çapında seçkin perakendecilerde satışa sunulmuştur.

Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? zyxel modem kurulumu subdomain mi klasör mü nabızdan hamilelik testi 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor