yükleniyor...

Quadro S71 akıllı saat inceleme

SAM_3138

Ürünün arka kısımında bir kapak bulunuyor. Aynı zamanda ürünün bataryası görevini üstlenen bu kapak sayesinde ürün güç buluyor. Kapağı kaldırdığımız zaman alt kısımında bizlerin karşısına 8 Gb kadar destekleyen bir Micro Usb portu çıkıyor.  Bu giriş sayesinde Quadro S71’in batarya kapasitesini arttırabilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarınız için 8GB hafıza gayet yeterli denilebilecek düzeyde.  Kapağı Quadro firması üründe çok güzel kamufle etmiş, normal kullanım sırasında bataryası ısınmıyor ve aynı zamanda kolunuza takmadığınız zaman bile kapak olduğunu anlayamıyorsunuz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Quadro S71 akıllı saat inceleme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Quadro S71 akıllı saat inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla