yükleniyor...

Quadro S71 akıllı saat inceleme

SAM_3129

Quadro S71’in ön yüzeyinde 2.5″ boyutunda bir adet 240×240 piksel dokunmatik kapatif ekran bulunuyor. Ön yüzeyinde aynı zamanda bir adet 2 Mega Piksel kamera ve hoparlör çıkışına yer verilmiş durumda. Ürünün ön yüzünün ergonomik bir yapıda ve eğim açısının yeterli düzeyde olması bizleri bu üründe sevindirdi. Akıllı saat olarak kullanacağınız bir üründe bizce en önemli özellik günün getirmiş olduğu yoğun tempo içerisinde kolunuzda ağırlık yapmayan bir ürün olmasıdır. Quadro S71 bu konuda normal bir saatten daha hafif ve çok rahat bir kullanım imkanı sunuyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Quadro S71 akıllı saat inceleme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Quadro S71 akıllı saat inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla