yükleniyor...

Quadro S71 akıllı saat inceleme

Ürünün kutu içeriği ve kutu tasarımı bu şekilde şimdi ürüne yakından bakalım isterseniz: Quadro S71 akıllı saat bizlerin karşısına kutudan çıktıktan sonra biraz daha şık gözükmeye başladı.

SAM_3112

Akıllı saatler sizlerinde bildiği gibi ilk olarak bileklik şeklinde karşımıza çıkmıştı ve giyilebilir  teknoloji ürünlerinin zamanla yaygınlaşmasının ardından ekran boyutu olarak büyük aynı zamanda pil performansı güçlü cihazlar olarak piyasada yerlerini aldı. Quadro S71 akıllı saat inceleme yazımızı sizlerle paylaşmadan önce S71’in tüm detaylarını incelemek istedik. O nedenle ürün bizlere çok önceden gelmiş olmasına rağmen en son inceleme yazısını yazan site durumundayız.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Quadro S71 akıllı saat inceleme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Quadro S71 akıllı saat inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla