yükleniyor...

Quadro S71 akıllı saat inceleme

Ürünün kutusunu ilk açtığımızda karşımıza ilk olarak Quadro S71 akıllı saat çıkıyor. Akıllı saatimiz ayrı bir bölme üzerine yerleştirilmiş durumda ve bu sayede alt kısımda bulunan aksesuarların da gizlenmesi sağlanmış.

SAM_2658b

 

 

Quadro S71 akıllı saatimizi kutunun içerisinden çıkardığımızda sadece boş bir bölme ile karşılaşmaya devam ediyoruz ancak bölmenin içerisindeki aralıktan alt kısımda başka içerikler olduğunu da rahatlıkla anlamanız da mümkün. Aradaki rafı kaldırığınız zaman karşınıza ürünün içerisinde verilen bazı aksesuarlar çıkıyor. Kutu içeriğinde standart olarak bulunan aksesuarlar şu şekilde:

SAM_2661

Adaptör, Usb 2.0 data kablosu, Micro Usb kulaklık, Kullanım kılavuzu, Garanti belgesi

 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Quadro S71 akıllı saat inceleme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Quadro S71 akıllı saat inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla