yükleniyor...

Quadro S71 akıllı saat inceleme

SAM_3110b

Ürünün kutusunun yapı olarak sade aynı zamanda şık olması bizleri etkiledi. Kutunun sağ yan yüzeyinde akıllı saat yazan bir görsel bulunuyor.

 

Kutunun üzerinde bulunan resimlerden ürünün Windows Phone ve diğer işletim sistemli cihazlar ile çalışmadığını düşünmeyin çünkü ürün Bluetooth teknolojisi olan tüm akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin büyük bir kısımını markalar kendi telefonları için üretiyor olsa da Quadro gibi genel cihazlar için ürün üreten değerli markalar da var.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Quadro S71 akıllı saat inceleme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Quadro S71 akıllı saat inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla