yükleniyor...

PUBG Steam’de İndirime Girdi !

Günümüzün en popüler oyunlarından biri olan PUBG , Steam‘de indirime girdi. Almak isteyenler veya indirim için bekleyenler acele etsin , detaylar haberimizde.

Özellikle satış rakamlarıyla gündeme gelen ve rekorlar kıran Battle Royale oyunu olan PUBG, Fortnite’ın biraz gölgesinde kalmış olsa da bu sıralar yine çoğu kişinin oynadığı oyun olarak göze çarpıyor. Bugün firma sevindirici bir karar aldı ve Steam’de %33lük indirim yaptı. Oyunun fiyatı 87Tl’den 58Tl’e indi. Bu indirimin 3 Ocak’a kadar geçerli olduğunu da söyleyelim.

Bununla beraber indirim ayrıca Survivor Pass paketinde de %26’lık bir indirim getiriyor , 116Tl’den 86 Tl’e iniyor fiyatı . Bu gelişmelerden farklı olarak Pc üzerinde oyuncuların merakla beklediği yeni harita olan Vikendi kar haritası da oyuncuların hizmetine sunuldu.

Siz bu indirimler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bİzlerle paylaşırsanız mutlu oluruz.

PUBG Steam’de İndirime Girdi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PUBG Steam’de İndirime Girdi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla