yükleniyor...

PUBG MOBILE’A 4V4 TAKIM ÖLÜM MAÇI GELİYOR

Dünyadaki tüm mobil oyuncular, Tencent Games ve PUBG Corporation tarafından bugün yayınlanan güncellemenin bir parçası olan takım ölüm maçı modunu deneyimleyebilirler. PUBG MOBILE, bu güncellemeyle, çok sayıda oyun içi eklentinin yanı sıra, hızlı tempolu çatışmalar için heyecan verici bir 4v4 savaş modu sunuyor.

Bu yeni mod PUBG MOBILE oyuncularını “çorba parası” çıkartmak için iletişim kurmaya, beraber çalışmaya ve hızlı düşünmeye yönlendiriyor. Birinci Şahıs Nişancı (FPP) ve Üçüncü kişi Nişancı (TPP) perspektiflerinde oynanabilen yeni mod, zaman kısıtlamalı tekrar canlanma ile takımları en oldukça skoru toplamak için yarıştıracak.

Yeni 0.13.0 güncellemesi, Tencent Games ve PUBG Corporation tarafınca açıklanan yeni kilometre taşından derhal birkaç hafta sonra yayınlanıyor. App Annie’den alınan bilgilere göre, PUBG Mobile, Çin dışında 400 milyon indirilme ve 50 milyon gündelik oyuncu ile bir defa daha etkisinde bırakan bir kilometre taşına ulaştı. PUBG MOBILE dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olarak, Golden Joysticks armağan töreninde ”Yılın Mobil Oyunu” ödülünü alırken diğer 2018 sene sonu ödüllerindeki hakimiyetini bir çok başka adaylıklarla da devam ettiriyor. PUBG MOBILE bununla birlikte bu sene başlangıcında tanıttığı yeni “Oyun Yönetim Sistemi” ile daha sıhhatli oyun oynama hareketine öncülük ediyor.

Ölüm savaşı modu yeni gelen güncellemenin sadece bir parçası. Bu modun yanı dizi, yeni güncelleme ile Godzilla: Canavarlar Kralı konulu ödüller, oynanabilirlik eklentileri ve öteki kayda kıymet dengelemeleri de yanında getiriyor.

Bugünün içerik güncellemesiyle alakalı öteki teferruat şöyleki sıralanıyor:

  • Geliştirilmiş Kontrol Ayarları – Birinci kişi Nişancı (FPP) ve Üçüncü Sahıs Nişancı (FPP), bilhassa yüksek atlama ve tırmanma için yeni bir düğme de dahil olmak suretiyle ekran kontrolü özelleştirme için benzersiz test ayarlarına haizdir;
  • Godzilla: Canavarlar Kralı Teması – PUBG MOBILE ve Godzilla: Canavarlar Kralı arasında süren işbirliğinin bir parçası şekilde, göz ürkütücü bir Godzilla teması, oldukça çok tematik etkinlik, armağan ve daha fazlasını ihtiva eder;
  • Vikendi Ayak İzleri– Oyuncular bundan sonra düşmanlarının nerede bulunduğunu Vikendi tundra haritasında karda kalmaya başlamış olan ayak izlerini takip ederek bulabilecek.
  • Üçüncü Taraf Hile Karşıtı Sistem – Yeni dahil olan bu uygulama yardımıyla emülatör vb. Uygulamalarla yapılan hileler tetkik ve rapor edilebilecek.
  • Yeni Başarımlar – Oyuncular yeni katılan ekip ölüm savaşlarına ilişik başarımlarını kazanmak için çıkarlarını sınayabilecekler, bunlara ilk ve son öldürme, kazanma sayısı ve oldukça çok yeni başarım dahildir.
  • Ek Sosyal Özellikler – Bugünün güncellemesi, maçların sonucunda MVP vitrinleri, portatif dolap sisteminde yükseltmeler, popülerlik hediyesi ödülleri, karizma puanları ve daha fazlasını içeren oldukça çok yeni sosyal özellik sunuyor.

PUBG MOBILE dünyanın en popüler mobil oyunları içinde büyümesine devam ederken, daha iyi bir oyun etrafı, daha dengeli ve sürdürülebilir bir oyun ekosistemi yapmaya olan bağlılığını sürdürüyor. PUBG MOBILE yeni “Oyun Yönetim Sistemi” ile oyunculara daha dengeli ve sürdürülebilir bir PUBG MOBILE deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Oyuncular, oyuna ilk giriş yaptıklarında Oyun Yönetim Sistemi’ne yaşlarını belirtiyor, 18 ıslak altı oyuncuların ise oyuna giriş yaptıklarında gelen uyarma ekranını kabul etmeleri gerekiyor. Aynı zamanda, sistem, aktörleri ekrana ati uyarılar ile uzun süren oyun seanslarında ara vermeleri veya oyunu kapatmaları anlamında uyaracak. “Oyun Yönetim Sistemi”, kısa sürede Asya ve Kuzey Afrika ülkeleri dahil olmak suretiyle, Endonezya, Hindistan, Nepal, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Irak, Suudi Arabistan ve Mısır’da muayyen bölgelerde konuşlandırıldı. “Oyun Yönetim Sistemi”, diğer pazarlara da kademeli olarak açılacak.

Topluluk üyeleri için yapılacak Yaz Karnavalı söylentileri, ünlüler ve ‘TEAM UP!’ yaz teması ve daha fazlasını içeren yeni PUBG MOBILE duyuruları için gözünüzü aleni tutun!

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

PUBG MOBILE’A 4V4 TAKIM ÖLÜM MAÇI GELİYOR konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PUBG MOBILE’A 4V4 TAKIM ÖLÜM MAÇI GELİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru 1995 doğumlu kaç yaşında olur? 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Abdül Ne Demek dijital platform ne demek zyxel modem kurulumu subdomain mi klasör mü mastika rakı fiyatı nick oluşturucu nabızdan hamilelik testi 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor