yükleniyor...

PUBG Mobile Ducati iş birliğini duyurdu

En popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile, Ducati ile heyecan verici bir iş birliğine imza attı. Oyunun 2.6 Güncellemesi kapsamında, oyuncular Ducati Panigale V4 S’yi Ducati’nin kırmızı imza görünümü yanı sıra Gölge Hayalet, Kızıl Fırtına ve Kırmızı Şimşek gibi üç ek renk şemasıyla elde edebilirler. Ayrıca, oyuncuların Ducati yarışçısı olmalarını sağlamak için bir dizi profesyonel yarış kıyafeti ve aksesuarı da oyunda bulabilecekler.

Ducati Panigale V4 S, Ducati serisindeki mükemmel supersport motosikletin daha rafine versiyonu ve yarış dünyasından üretim motosikletlerine kadar sürekli bilgi ve teknoloji gelişiminin en tepe noktasıdır. Her yıl geliştirilen ve en hızlı olmak için tasarlanan Panigale V4 S, her türden sürücüye daha fazla heyecan sunuyor.

Ayrıca, oyuncular Kırmızı Fırtına Kaskı, Ducati Sport C2 Pantolonu, Ducati Speed Evo C2 Ceketi, Ducati Corse City C2 Botu, Ducati Kapüşonlu Sweatshirtü ve Kırmızı Şimşek Sırt Çantası gibi Ducati’den ilham alan ekipmanlarla oyun içinde sürüş keyfini yaşayabilirler.

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “Ducati’nin mükemmelliğe olan bağlılığı, oyunumuzla mükemmel bir uyum yakaladı. Araçlardaki kusursuz İtalyan tasarımı, şık zarafetleri ve katıksız güçleriyle birleştiğinde oyuncular kendilerini harika hissedecek” dedi. Ducati Lisanslama, Mağazacılık ve Kurumsal Sponsorluk Başkanı Alessandro Cicognani ise “PUBG Mobile oyuncularının Ducati Panigale V4 S’yi tüm güzelliğiyle deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz. Panigale’nin oyuncular üzerinde kalıcı bir etki yaratacağını umuyoruz” diye ekledi.

Oyunseverler, bir süre daha devam edecek olan bu özel iş birliğinden yararlanabilirler. Sohbet platformlarında Ducati Panigale V4 S ve diğer Ducati temalı ekipmanlar hakkında konuşan oyuncular, bu heyecan verici oyun içi deneyimden en iyi şekilde yararlanabilirler.

PUBG Mobile Ducati iş birliğini duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PUBG Mobile Ducati iş birliğini duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss American Horror Story Izle Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek too many requests ne demek rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri nick oluşturucu 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor