yükleniyor...

PTT'nin Mesajlaşma Uygulaması PttMessenger Yayınlandı!

Yerli posta teşkilatı PTT, ülkemizin milli mesajlaşma uygulaması PttMessenger uygulamasını hayata geçirdi. İlk kullananlar arasında Başbakan Binali Yıldırım yer aldı.

Birçoğumuzun küçüklükten beri söylediğimiz “Bak postacı geliyor selam veriyor” diyerek öğrendiğimiz şarkıya ev sahipliği yapan, postalarımızın  bize gönderildiği PTT tarafından PttMessenger adı verilen milli bir mesajlaşma uygulaması geliştirildi.

Bugün gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu Toplantısı’nda gündeme gelen PttMessenger uygulamasını kullanan Başbakan Binali Yıldıırm uygulamayı kameralar karşısında kullanarak resmi olarak tanıtmış oldu.

iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda kullanıma sunulan yeni milli uygulama masaüstü sürümlerinde de kullanılabilecek. Uygulama, Türk mühendisleri tarafından geliştirildi ve uygulamanın güvenliği de dünya çapında uygulanan metodoloji ve teknolojilerle birlikte sağlanmakta.

PttMessenger adı verilen uygulama çok yakında her platform için kullanıma sunulacak. Şu an için yalnızca Android cihazlarda kullanıma sunulan APK yardımıyla uygulamanın temini yapılabiliyor.

messenger.ptt.gov.tr adresinden masaüstü kullanımlarda ve internet tarayıcılarında giriş yapabileceğiniz uygulamayı APK yardımıyla buradan kullanabilirsiniz.

PTT'nin Mesajlaşma Uygulaması PttMessenger Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PTT'nin Mesajlaşma Uygulaması PttMessenger Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla