yükleniyor...

PTT Drone ile Kargo Teslimatına Başlıyor !

PTT’de teknolojiye ayak uyduran firmaların arasında yer almak için bizim açımızdan çok avantajlı bir karar aldı. PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik , PTT’nin gelecek adı altında yaptığı planları açıkladı. Detaylar haberimizde..

1840 Yılında kurulan yani tam tamına 176 Yıllık bir kurum olan PTT, bugün teknolojik adımlara ayak uydurmaya çalışıyor. Mart ayında atanan yeni Genel Müdür Kenan Bozgeyik, gelecekteki vizyonlarını açıkladı. Özellikle PTT Kargo’nun ülkedeki rakipleri ile yarışmanın yanı sıra dünyadaki standartları ülkeye getirecek çözümler üzerinde yoğunlaştığına dikkat çeken genel müdür, PTT bünyesinde kurulan ARGE merkezinin önemine dikkat çekiyor.

img_1694

Burada kullanılabilecek yeni teknolojiler üzerine araştırmalar yapıldığını ve farklı iş modelleri üzerine yoğunlaştığını anlatan Bozgeyik, buradan çıkan ilk projenin Kargomatik olduğunu anlattı. Kargomatik ile PTT Kargo müşterileri kargolarını AVM’lerden hatta şehrin merkezindeki noktalardan, şubeye gitmeye gerek kalmadan teslim alabiliyor.

ABD’de birçok firma özellikle yemek firmaları drone servisleri ile hem müşterilere hızlı bir şekilde teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamada, hem de zamandan tasarruf etmek adına kullanıyor droneları.

PTT Drone ile Kargo Teslimatına Başlıyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PTT Drone ile Kargo Teslimatına Başlıyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Eczaneler instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama mastika rakı fiyatı gta 6 sistem gereksinimleri nick oluşturucu 52 hafta kaç ay 1997 doğumlu kaç yaşında olur