yükleniyor...

Police Stories Sistem Gereksinimleri

Police Stories Sistem Gereksinimleri, Police Stories Nedir? Police Stories Nereden indirebilirim? gibi sorularınızın cevapları bu yazımızda..

Police Stories Nedir?

Police Stories; iki dost olan polisin çalıştığı departmanda yaşanan bir takım ciddi olayları konu alıyor. Swat oyununu oynadıysanız bu da aynısı sadece kuş bakışı denilebilir. Arkadaşınız ile oynayınca daha zevkli olmasına rağmen tek başınıza da oynayınca zevkli ama kabul etmeliyiz ki oyun çok çok zor, taktiksel ilerlemeniz lazım yoksa bir kapıyı açtığınızda puf bir mermiye ölebilirsiniz.

Police Stories Sistem Gereksinimleri

Police Stories Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8.1
  • İşlemci: Intel Pentium 2.9 Ghz or equivalent
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 Mb DirectX 9 compatible video card with shader model 3.0 support
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 400 MB

Oyunu Steam Mağazasında görüntülemek için tıklayın.

Police Stories Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Police Stories Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla