SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
880
326 0

Pokemon Film Oluyor

Pokemon Film Oluyor
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Son günlerin en popüler konusu olan Pokemon film oluyor. Geçtiğimiz günlerde mobil platformlar için oyunu çıkan eski çizgi dizi Pokemon sinema severlerle karşı karşıya gelecek.

Game Freak tarafından ilk defa 1996 yılında video oyun şeklinde kullanıcılara sunulan pokemon kısa bir sürede 90’lı yılların çocuklarının en büyük eğlenceleri haline geldi. Çizgi film, oyun tasoları derken şimdi de film olarak ekranlara taşınıyor.

Pokemon GO adında henüz olarak kullanımda. Yalnızca bir ülkede tam sürüm şeklinde  oynanma imkanı olan oyunun çok fazla kişi tarafından tercih edilmesini gören yapımcıar harekete geçti.

Beklentilerin çok üzerinde olan oyunun sinema filminin çekileceği iddiaları gündeme geldi.

Pokemon film

Deadline’da yer alan habere göre ABD’li film şirketi Legendary Pictures Pokemon filminin haklarını elde etmek için işe koyulmuş durumda.

Şirket tarafından konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmasa da Pokemon’un yeni çıkan Pokemon GO oyunu ile birlikte tekrardan büyük bir yükselişe geçtiği çok açık birşekilde görülüyor. Burdan yola çıkarak şirketin bir sinema filmi çekeceği ifade edildi.

Berkay Eke / Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Pokemon Film Oluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Pokemon Film Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Pokemon Film Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.