yükleniyor...

Pocket iOS uygulaması yenilendi: Daha kişisel ve İişlevsel

Pocket Uygulaması, Kullanıcı Deneyimini Yeniliklerle Zenginleştiriyor

Mozilla tarafından sahip olunan popüler okuyucu uygulaması Pocket, iOS uygulamasının yeni bir versiyonunu kullanıma sundu. Yenilenen uygulama, Pocket’taki tüm içeriğe, kaydedilen içerikten sevdikleri makalelere kadar erişim sağlayan yeni bir Ana Sayfa sekmesine odaklanıyor.

Ana Sayfa sekmesi, kullanıcıların Pocket’ta gezinmeye başlamaları için bir başlangıç noktası olarak tasarlandı. “Son kaydedilenler”, “editörlerin seçtikleri” ve 10 dakika veya daha kısa sürede okuyabileceğiniz hikayeler gibi bölümleri içeren bu sekme, kişiselleştirilmiş bir içerik akışını sağlar.

Kullanıcılar, önerilen bir makaleyi hemen okumak istemediklerinde bunları kaydedilmiş içerik listelerine eklemek için bir kaydet düğmesine basabilirler. Böylece, ilgi çekici içerikleri daha sonra okumak üzere hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmeleri mümkün olur.

Pocket ayrıca, kullanıcıların kaydedilmiş makaleleri, videoları ve web sitelerini tek bir yerde toplayan özel listeler oluşturmasına olanak sağlayan yeni bir özellik olan Pocket Listeleri’ni de tanıtıyor. Listeler özelliği, kullanıcıların belirli bir konu veya ilgi alanı etrafında içerik toplamanıza ve düzenlemenize imkan sağlar. Araştırma projeleri için veya yeni bir hobiye dalmış olanlar için harika bir özelliktir.

Listeler özelliği, ilk olarak ABD’deki kullanıcılar için web üzerinde kullanıma sunulmuştur. Bu yılın ilerleyen zamanlarında, kullanıcılar listenizi yayınlamanıza ve paylaşmanıza olanak sağlayan özellik, dünya çapında kullanıma sunulacak ve gelecekte mobil platformlar için de uygun hale gelecektir.

Pocket uygulaması, kullanıcı deneyimini zenginleştiren yeniliklerle birlikte gelmektedir. Kullanıcılar, bu özellikler sayesinde sevdikleri içerikleri kolayca kaydedebilir ve ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş bir içerik akışı elde edebilirler. Pocket, iOS kullanıcıları için, mobil cihazlarında daha iyi bir okuma deneyimi sunmak amacıyla sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Pocket iOS uygulaması yenilendi: Daha kişisel ve İişlevsel konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Pocket iOS uygulaması yenilendi: Daha kişisel ve İişlevsel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Zonguldak Nöbetçi Eczaneler mastika rakı fiyatı adet geciktirici ilaç isimleri nick oluşturucu Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır