yükleniyor...

Playstation 4 alacaklara yeni yıl fırsatı

Playstation 4 ve Playstation VR alacaklar yeni yıl kampanyası 31 Aralık akşamına kadar devam ediyor.

PlayStation Türkiye tarafından başlatılan indirim kampanyası, Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarından kampanyalı ürünleri temin edebilirsiniz.

PlayStation 4 Pro veya Playstation 4 modellerinin 1TB versiyonlarını satın alanlara ikinci DualShock 4 hediye ediliyor.

YENİ YILDA SİZİNDE BİR PLAYSTATİON 4’ÜNÜZ OLSUN

PlayStation Türkiye, yeni yıl ile birlikte bir kaç farklı pakette hazırlamış. PS VR, PS Kamera, PS VR Worlds ve GT sports oyunlarından oluşan özel paketi 1.699₺ etiket fiyatı ile satın alabilirsiniz.

YENİ YILDA PLAYSTATİON 4 OYUN FİYATLARI

Tabiki de Playstation 4 ve Playstation VR sahiplerini de düşünen Playstation Türkiye, GT Sport oyularını 229₺, NBA 2K18 ve WWE 2K18 oyunları ise 219₺, Unchartered: Kayıp Miras oyunları 128₺, Until Dawn, Heavy Rain&Beyond:Two Souls collection ve God of War 3 oyunları ise 89₺ fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Playstation 4 alacaklara yeni yıl fırsatı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Playstation 4 alacaklara yeni yıl fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla