yükleniyor...

Pixel 8 Pro vücut sıcaklığı ölçme özelliği ile çığır açacak

Pixel’lerin gerçekten sızmayı seven bir teknoloji olduğunu görmüş olsak da, bu sefer durum biraz farklı. I/O 2023 açılış konuşmasında Pixel 7A, Pixel Fold ve Pixel Tablet sahneye çıktı ancak Pixel 8 serisi hakkında pek bilgi verilmedi. Bununla birlikte, Pixel 8 Pro’nun sağlıkla ilgili teknolojilere yönelik bir adım attı. Pixel 8 Pro, Google’ın içinden sızan bir video ile karşımıza çıktı ve cihazda yer alan yeni bir vücut sıcaklığı okuma özelliğini tanıttı. Söylentiye göre, bu özellik, Pixel 8 Pro’nun diğer Pixel modellerine kıyasla farklılaştığı bir özellik olarak belirtiliyor.

Pixel 8 Pro’nun daha önce yayınlanan ilk taslaklarına bakıldığında, tasarımının oldukça benzer olduğu farkedilebilir. Tüm kameralar, metal kamera çubuğunun içerisinde yer alan aynı cam oval alanına yerleştirilmiş. Bundan da öte, düz bir ekranın tercih edilmesi, Pixel hayranları tarafından uzun süredir talep edilen bir özelliktir. Pixel 8 Pro’nun bu özellikle birlikte donatılacak olması da, Google’ın kullanıcı isteklerine ne kadar duyarlı olduğunu bizlere gösteriyor.

Pixel 8 serisinin bir diğer dikkat çekici noktası ise, donanım tasarımı olacak. Üç kameranın tümü, metal bir çubuk içinde yer alan cam bir oval içine yerleştirilmiş ve serinin daha önceki modellerinden farklı bir yaklaşım sergiliyor. Pixel 8 Pro’nun bu yeni termometre özelliği, cihazın daha geniş bir sağlık ve fitness odaklı kullanım senaryosunu destekleyebilir. Özellikle pandemi sonrası dönemde, kullanıcıların artan sağlık ve fitness odaklı yaşam tarzı tercihleri göz önüne alındığında, bu oldukça anlamlı bir özellik olabilir.

Pixel 8 serisinin duyurusu Ekim ayında yapılacak ve bu, Google’ın 1,800 dolarlık katlanabilir cihazını piyasaya sürdükten birkaç ay sonra gerçekleşecek. Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun daha çok Tensor G3 silikonunu ve AI özelliklerini beraberinde getireceği tahmin ediliyor. Kısacası, Pixel 8 Pro’nun bu yeni özellikleri ve yetenekleri, Google’ın mobil teknoloji alanındaki yenilikçi ruhunu bir kez daha vurguluyor ve Ekim ayındaki beklenen duyuruyu dört gözle bekliyoruz.

Pixel 8 Pro vücut sıcaklığı ölçme özelliği ile çığır açacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Pixel 8 Pro vücut sıcaklığı ölçme özelliği ile çığır açacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Sportboss Kütahya Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri nick oluşturucu 1997 doğumlu kaç yaşında olur