yükleniyor...

Peugeot’nun göz alıcı SUV’ları liderliği bırakmıyor!

Peugeot, SUV segmentindeki liderliğini sürdürüyor. Göz alıcı tasarımları ve yüksek performanslarıyla dikkat çeken Peugeot SUV’ları, zengin donanım seçenekleriyle de beklentileri karşılıyor. SUV tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen Peugeot modelleri, Türkiye’ye özel fırsatlarla satışa sunuluyor. Siz de Peugeot SUV ailesine katılarak sıradışı sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

PEUGEOT Türkiye, başarılı performansıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor

Yıla hızlı bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken PEUGEOT Türkiye, ilk çeyrekte elde ettiği güçlü performansı, nisan ayında da sürdürdü. Tarihinin en yüksek nisan ayı satışına ulaşan PEUGEOT Türkiye, geçen ay gerçekleştirdiği 6 bin 309 adetlik satışla yüzde 6,5’lik pazar payına ulaştı. Yılın ilk 4 aylık döneminde ise 24 bin 503 adetlik satış ve yüzde 7,3’lük pazar payıyla satış hacmini hızla genişleten PEUGEOT Türkiye, yıl sonu için belirlediği 57 bin adetlik satış hedefine yönelik büyük adımlar atmaya devam ediyor.

PEUGEOT Türkiye, Türkiye otomotiv pazarındaki büyük başarısını sürdürüyor

Türkiye otomotiv pazarı hızlı bir başlangıç yaptığı 2023 yılının 4’üncü ayında da büyümesine devam etti. Birbirinden iddialı modelleriyle ilk çeyrekte satış hacmini ciddi oranda artıran PEUGEOT Türkiye, nisan ayındaki performansıyla vitesi daha da yükseltti. Nisan ayında gerçekleştirdiği 6 bin 309 adetlik satışla tarihindeki en iyi nisan ayını geride bırakan PEUGEOT Türkiye, yüzde 6,5’lik pazar payına ulaştı. Marka, ilk 4 aylık dönemde ise güçlü performansını artırmaya devam etti. Yılın ocak-nisan aylarını kapsayan döneminde PEUGEOT Türkiye, gerçekleştirdiği 24 bin 503 adetlik satışla yüzde 7,3’lük pazar payına ulaştı ve toplam pazarda 5’inci sırada yerini aldı.

PEUGEOT Türkiye, Türkiye otomotiv pazarındaki büyümeye öncülük ediyor

Yılın ilk 4 aylık döneminde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 57,3’lük büyüme yaşanan Türkiye otomotiv pazarının da üzerinde bir performansa ula

Peugeot’nun göz alıcı SUV’ları liderliği bırakmıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Peugeot’nun göz alıcı SUV’ları liderliği bırakmıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Eczaneler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir subdomain mi klasör mü mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek nick oluşturucu