yükleniyor...

PES 2018 Oynanış Videosu Yayınlandı!

E3 2017 etkinliği kapsamında tanıtılan oyunlardan biri olan PES 2018 oyununun oynanış videosu yayınlandı. Bu yıl bizi hangi sürprizlerin karşılayacağını merakla bekliyoruz.

E3 2017 etkinliği kapsamında tanıtılan oyunlardan biri olan PES 2018 oyununun oynanış videosu yayınlandı. Bu yıl bizi hangi sürprizlerin karşılayacağını merakla bekliyoruz.

Son zamanlarda oyun dünyasının en çok ilgi gören futbol oyunlarından biri olan FIFA 18 gündemden düşmüyor. Electronic Arts şirketinin oyunun yüzü olarak Cristiano Ronaldo’yu da seçmesi oyunu bir hayli ön plana çıkardı. FIFA 18 hayran kitlesini oldukça heyecanlandırırken PES hayranları da serinin yeni oyununu heyecanla beklemeye devam etti. Sonunda PES 2018 oyunun görsel oyun şöleni de yayınlandı.

Bu yıl piyasaya çıkacak olan onlarca oyunun tanıtıldığı E3 2017 etkinliğinde bir röportaj veren Konami Uluslararası Pazarlama ve Marka Müdürü Adam Bhatti oyunun 15 dakikalık kısa bir oynanış videosunu da oyunseverlere sundu.

Bhatti yaptığı açıklamada  özellikle grafiklerin oldukça geliştirildiğini ve oyunun Konami’nin Fox Engine oyun motorunun bir eseri olduğunu diler getirdi. 14 Eylül tarihinde satışa sunulacak olan PES 2018, Xbox One, PC ve PS4 platformlarına 199 TL civarında bir satış fiyatına sahip olması bekleniyor. Ayrıca oyun PS4 Pro ve Xbox One X için 4K oynatım kalitesinde 60 fps oyun imkanı sunmakta.

 

PES 2018 Oynanış Videosu Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PES 2018 Oynanış Videosu Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla