PES 2017 PC Demo İncelemesi!

Futbol oyunu piyasasının iki devinden biri olan PES serisinin bu yıl ki oyunu PES 2017’nin PC versiyonunun Demo ve tam sürümü birlikte çıkış yaptı.

PES 2017 PC Demo İncelemesi!

Bizde bugün sizlere PES 2017 PC Demo oyununun incelemesini yaparak aynı zamanda tam sürümü oynanış ve görsel olarak aktaracağız.

Haftalardır hatta aylardır birçok görseli ve oynanış videosu paylaşılan PES 2017 nihayet bilgisayarlara da girişini yaptı. PES 2014 ile birlikte yapılan büyük değişikliğin devam ettiği oyun, Konami tarafından paylaşılan görseller ve bilgilerle birlikte oldukça merak uyandırmış ve ‘Acaba bu yıl Fifa serisini yakalayacak veya geride bırakabilecek mi?’ sorusunu sıkça duymamıza sebep olmuştu.

Oyuna giriş yapmamızın ardından bizleri ilk olarak dil seçenekleri karşılıyor. Oyunda Türkçe ile birlikte 18 farklı dil seçeneği bulunuyor. Bu bölümün hemen ardından kontrol cihazı ayarları geliyor ve ayarları yapmamızla birlikte takım seçme ekranı bizleri karşılıyor.

Konami Demo sürümde, lisansını aldığı kulüp takımları arasından Atletico Madrid, Arsenal, Barcelona, Boca Juniors, River Plate, Corinthians, Flamengo ile Almanya ve Fransa milli takımlarına yer vermiş.Takım seçimlerinin hemen ardından bizleri maçla ilgili ayarlamaları yapacağımız menü karşılıyor.

Gelen menüden forma değişikliği, stadyum değişikliği ve koşulları, takım planı ve maç içi ayarlarını yapabiliyorsunuz. Oyunda stadyum olarak yalnızca Camp Nou stadına yer verilmiş. Maç oynanış süresi olarak ise en az 7 en fazla 10 dakika olarak belirlenmiş.

PES 2017 PC Oyun Grafikleri

Oyunun daha önce paylaşılan görsellerinde futbolcuların gerçeğe yakın fizik ve yüz görüntülerinin olduğu görülüyordu. Bu nitekim böyle. Ancak şu söylenebilir ki paylaşılan görseller PS4 ve XBox One için geçerli gibi duruyor.

Pes 2016 ve Pes 2017’yi bilgisayar için karşılaştırdığımızda grafiksel olarak fark edilebilir çok büyük bir ilerleme yok. Hele ki FIFA 17 ile karşılaştırıldığında bu grafikler için iyi şeyler söylemek pek mümkün görülmüyor. Oyuncuların yüz grafiklerinde iyi gelişmeler var. Ancak oyun normal kamera açısına döndüğünde geçtiğimiz yılla olan farkı anlamak çok fazla mümkün durmuyor.

PES 2017 Oynanış

Oyunun oynanışına gelecek olursak geçen yıla göre gözle görülür bir ilerleme var . Hele ki PES 2016 yapay zekasıyla karşılaştırıldığında PES 2017 için gerçekten çalışılmış. Oyun hızında yararlı bir artış var. Yapay zekaya karşı oynanan bu maçlarda rakip sizi oldukça zorluyor.

En çok yol katedilen konu ise kalecilerle ilgili. Son birkaç yıldır PES severlerin en çok yakındığı kaleciler konusu Konami tarafından dikkate alındı ve PES tarihinin en iyi kalecileri sloganıyla oyuncuların karşısına çıkıldı. Ancak yinede oyunun Demo versiyonu olmasından mı kaynaklı olduğunu bilmediğimiz bazı eski hataların devam ettiğini görebiliyoruz.

Oyun hakkında yaptığımız izlenimlerimizi sizlere aktarmaya çalıştık. Oyun hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Oyunu Steam üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

"PES 2017 PC Demo İncelemesi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PES 2017 PC Demo İncelemesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PES 2017 PC Demo İncelemesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları