yükleniyor...

PES 2017 Fragmanı Yayınlandı

Gamescom etkinliğinin başlamasıyla birlikte FIFA 17 oyun fragmanının yayınlanmasıyla PES 2017 fragmanı da yayınlandı. PES 17 fragmanı çekimi sırasında FIFA 2017 oyununun kapak fotoğrafında yer alan Marco Reus’un takımı ile de anlaşma yapıldı.

Futbol camiasının iki dev oyunu FIFA ve PES arasındaki kıyasıya rekabet gün geçtikçe devam ediyor.Bir sonbahar döneminde de yeniden kozlarını paylaşacak olan iki dev oyun yepyeni özellikleri ile birlikte oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

FIFA 17 fragmanı ardından şimdi de PES 2017 oyununun Gamescom etkinliği kapsamında tanıtım fragmanı yayımlayarak bekleyenlerini yeniden heyecanlandırdı. FIFA’ya göre oldukça pasif kaldığı sponsorluk anlaşmalarında artık daha aktif olma yolunda adım atan KONAMI, önce Barcelona ile sonra da Dortmund takımı ile sponsorluk antlaşmaları imzaladı.

Almanlar 4 Yıl KONAMI’de

Almanya’nın en güçlü futbol ekiplerinden olan Borussia Dortmund takımı ile anlaşan PES 2017 takımın da yer aldığı fragmanını Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom oyun tanıtımı etkinliğinde yayımladı. KONAMI’nin yaptığı yeni anlaşma ile FIFA 17 oyununun bu yılki kapak fotoğrafında yer alan yıldız oyuncu Marco Reus’un takımını bünyesine katmış oldu.

https://youtu.be/eIhbkrdsDKU

Yapılan bu anlaşmanın süresi en az 4 yıl sürecek. PES 2017 15 Eylül tarihinde PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360 platformları için satışa sunulacak.

PES 2017 Fragmanı Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PES 2017 Fragmanı Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla