PES 2016 Çıkı Tarihi ve Detayları!

  • 12 Haziran 2015
  • 1.567 kez görüntülendi.
PES 2016 Çıkı Tarihi ve Detayları!

Dün bizi duyuru öncesi teaser videosu ile karşılayan PES 2016, duyurusuyla bugün boy gösterdi. Konami‘nin farklı politikaları sebebiyle çıkışı konusunda bizi düşündüren PES 2016 kafamızdaki soru işaretlerini bugün gidermiş oldu. Dün sizinle kapak görseli oyuncusunu da paylaştık işte yeni detaylar duyuru videosu ve kapak görseli…

PES 2016 Çıkış Tarihi ve Detayları!

PES 2016 Çıkış Tarihi ve Detayları!

Fifa‘nın ardı ardına başarılı oyunlarından sonra çizgisini 2015 oyunu ile değiştirmeye başlayan PES serisi 2016 oyunu ile de bu değişikliklere devam ediyor. Mesela oldukça sesine alıştığımız John Champion ve Jim Beglin isimli spikerlere bu yeni oyunda veda ediyoruz. Peter Drury ve Marco Hagemann isimli yeni spikerler bu oyunda bize eşlik edecekler. Gene Fifa‘da görmeye alıştığımız bir özellik olan gol sevinçlerini kontrol etme de oyuna yeni eklenen özellikler arasında.

Oyun grafiksel olarak PES 2015‘teki grafik motorunu devam ettiriyor ancak top fizik efektleri ve dinamik hava koşullarıyla daha gerçekçi bir atmosferi aynı grafik motoruyla yakalayacaklarını dile getiriyorlar.

Herkesin oynamaktan keyif aldığı Master League modu ise yine elden geçmiş farklı transfer sistemi ile karşımıza çıkacak.

PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için çıkış yapacak olan PES 2016 17 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacak. PES 2016‘nın duyurusuyla birlikte yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ