Periscope Sonunda Android’e Geldi

  • 26 Mayıs 2015
  • 511 kez görüntülendi.
Periscope Sonunda Android’e Geldi

Twitter’ın satın alarak bünyesine katmış olduğu mobil platformlardan canlı yayın yapmamızı sağlayan yeni uygulaması Periscope , iOS’tan sonra meraklı bir bekleyişin ardından android platformuna da ulaştı.

Çıktığı günden bu yana her geçen gün kullanıcı sayısını kat kat artıran Periscope , beklenildiği gibi android için de yayınlandı.Windows Phone mağazasına gelir mi bilinmez ama bizim kanaatimize göre bu kadar popüler olan bir uygulama kısa bir süre zarfı içerisinde oradaki yerini de alacaktır.

Twitter’ın mobil kullanıcılar için sunduğu bu müthiş uygulamayı hatırlayalım.

Sosyal medyanın zirve isimlerinden olan Twitter , rakipleri karşısında yenilik geliştirme planları yaparken aniden bir satın alma gerçekleştirdi ve Periscope uygulamasını bünyesine katmıştı.10 günlük bir süre zarfı içerisinde 1 milyon kullanıcı sayısını gören uygulama , alanındaki rekorları da kırmaya başladı.

Uygulamanın android platformuna biraz geç gelmiş olması alternatifi ve rakibi Meerkat cephesine de yansımıştı.Periscope kadar çok popüler olmayan uygulama ,işlevsellik yönünden bir eksiklik barındırmıyor.Meraklı bekleyişlerin ardından Periscope , android platformuna da sunulmuş oldu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ