yükleniyor...

Periscope Canlı Yayın Kıyağı

Periscope kullanıcıları için güzel bir haber de Twitter’dan geliyor. En popüler sosyal medya platformlarından Twitter edindiği yeni güncelleme ile artık tweet atma kısmında bir de Periscope canlı yayın özelliğine sahip oldu.

Twitter, Android ve iOS uygulamaları için Periscope canlı yayın düğmesini tanıttı. Bu düğme sayesinde Twitter üzerinden doğrudan canlı yayın yapma şansınız oluyor.

periscope canlı yayın

Eğer Periscope yoksa Twitter sizi bu özelliği indirip kullanmanız için uyaracaktır. Yeni bir tweet atmak için butona bastığınızda fotoğraf ve video seçeneklerinin yanındaki canlı düğmesine basarak yayını başlatabilirsiniz. Bu düğme Twitter uygulamasını kapatmadan canlı yayına başlamanızı sağlayacak. Ayrıca Periscope uygulamasını ayrı bir uygulama olarak başlatmanıza gerek kalmayacak. Yayını sonlandırdığınız andan itibaren tweet olarak Twitter profilinizde yayın yer alacak.

Bu özellik geçtiğimiz ay Android kullanıcıları tarafında bir test aşamasından geçirildi. Şimdi ise diğer işletim sistemleri için kullanıma sunuldu.

Berkay Eke / Technosfer

Periscope Canlı Yayın Kıyağı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Periscope Canlı Yayın Kıyağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla