Penta Teknoloji, sektörün ilk B2B e-ticaret sitesi Bayinet’in mobil uygulamasını yeniledi

Yaklaşık 30 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını oluşturan Penta Teknoloji, ticaret sitesi Bayinet’in mobil uygulamasını yeniledi.

Penta Teknoloji, sektörün ilk B2B e-ticaret sitesi Bayinet’in mobil uygulamasını yeniledi

Türkiye’de BT sahasının ilk B2B e-tecim sitesi olan Bayinet’in yenilenen mobil uygulaması daha elastiki çalışma imkanı, teslimat sürecinde sevkiyatların haritadan izlenebilmesi başta olmak üzere pek çok hususiyet taşıyor. Güçlü ödeme altyapısı saklı kartla ödeme, BKM Express, GarantiPay ile ödemeyi destekliyor.

Penta Teknoloji tarafından, son yazılım teknolojisi ile geliştirilen Bayinet Mobil’in yenilikleri arasında mobil aygıt kamerasıyla barkod tarama, aktif sipariş takip edeni ve çoklu dil desteği, lisanslı mamüllerin satışına uygun parlak zeka sepet bulunuyor. Sık Sorulan Sorular, Banka Hesap Bilgileri, İletişim, Döviz Kurları, Temsilcilerimiz şeklinde bilgilendirme ekranlarına hızlı ve kolayca erişim sağlanan uygulamaya, Bayinet kullanıcısı yok ise konuk girişi yapılarak ürünler incelenebiliyor. Dijital marketing ile güçlendirilmiş uygulama, kullanıcıya özel doğrusu kişiselleştirilmiş teklifler yada bilgiler sunuyor. Kullanıcılar anlık bildirim ayrıcalığı ile tüm avantajlardan anında haberdar olarak Bayinet Mobil’e hususi kampanyalardan faydalanabiliyor.

"Penta Teknoloji, sektörün ilk B2B e-ticaret sitesi Bayinet’in mobil uygulamasını yeniledi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Penta Teknoloji, sektörün ilk B2B e-ticaret sitesi Bayinet’in mobil uygulamasını yeniledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Penta Teknoloji, sektörün ilk B2B e-ticaret sitesi Bayinet’in mobil uygulamasını yeniledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları