yükleniyor...

Pebble Smartwatch İncelemesi

Evet sevgili okurlarımız bugün sizlerle sonunda sahip olabildiğim ve tecrübelerimi aktaracağım Pebble Smartwatch ile karşınızdayım.

Bu Smartwatch’un en önemli özelliği e-ink ekranı , şarj süresinin 7 gün olması ve ayrıca uygulama desteklerinin çokluğu olarak sayabiliriz özetçe. Almak isteyenlerin mutlaka okuması gereken bir yazı ile karşınızdayım şuanda.

Pebble Akıllı saat , aslında tasarım anlamında da güzel bir seçeneğe sahip. Biz ilk baştaki model yani orijinal modelinden bahsediyoruz. Tasarım anlamında dikdörtgen bir kasa ve plastik bir kasa fakat kaliteli bir kasayla karşımıza çıkıyor. Bileğe takıldığı zaman son derece rahat olan saat aslında akıllığı bakımından bizleri cezbediyor. Pebble akıllı saatin binlerce uygulaması var tek başına aynı Apple Watch’daki gibi.

 

Bendeki model siyah renk seçeneği. Ayrıca birsürü tema desteği eklememiz mümkün. Bu saatte e-ink ekran bulunuyor yani tam olarak renkli değilde mor siyah ve beyaz renk veriyor ekranı. Ayrıca tasarıma eklememiz gereken şey bu saatin turuncu, kırmızı ,siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. E-ink ekranından söz edecek olursak bu ekran sayesinde 7 gün şarj ömrü gidiyor yani akıllı saatler içinde mükemmel bir potansiyele sahip.

Sağ tarafında 3 butonu, sol tarafında geriye gitmek için 1 butonu bulunuyor. Sol tarafında ayrıca şarj soketi bulunuyor. Şarj olma süresi yaklaşık 2 saat civarı diyebiliriz. Uygulama çokluğu beni o kadar şaşırttı ki yani bu saatin bu kadar akıllı olduğunu tahmin edemiyordum sevgili okurlarımız.

 

Pebble Akıllı saat, adım atmadan tutunda titreşiminden bildirimlere kadar her şeyi sağlıyor. Whatsapp, Twitter her türlü uygulamanın bildirimini ekranında yayınlıyor. Ayrıca konuşmalara bu saatten cevap veremiyoruz fakat telefon konuşmalarını kapatmayı veya açmayı, ayrıca kimin aradığını öğrenebiliyoruz. Smsleri öğrenebilirken , telefonda olan müzikleri dinlerken saatimizden kontrol edebiliyoruz.

 

Bu akıllı saatin en büyük avantajlarından biriside son derece kolay arayüze sahip olması . Yani hiç bilmeyen birisi olarak 10 dk içinde alıştığımı söyleyebilirim. Bugün elime geçti ve aldığım bu saat beni gerçekten cezbetti ve sevgimi kazandı. Plastik kayışlara sahip ayrıca saat terletmemesi bakımından da bir avantaj sağlıyor. Yani akıllı saat sevenler için bir nimet olarak söyleyebilirim ve 99 dolarlık fiyatını hakettiğini rahat bir şekilde söyleyebilirim. Ayrıca indirdiğim uygulamalarla uykumu ölçebiliyor, maç skorlarına bakabiliyor ve oyun bile oynayabiliyorum bu saatten.Bildirimler için telefona bakmam gerekmiyor.

 

Pebble Smartwatch İncelemesi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Pebble Smartwatch İncelemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla