SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
346
128 0

Pebble Duyuru Yapacak Gibi Gözüküyor!

Pebble Duyuru Yapacak Gibi Gözüküyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Dünya üzerinde bir çok giyilebilir teknoloji ürünü üreten firma olmasına rağmen fiyat ve performans oranı olan beklenenden daha üst düzey bir performans sunan Pebble ürünlerine yakın zamanda bir yenisi katılacak olabilir. Pebble duyuru mu yapmaya hazırlanıyor gibi bir soru işareti oluşturan neden ise Pebble duyuru sayacının geriye doğru sayması oldu. Yeni nesil Pebble ürünler gelmesini beklediğimiz bu duyurunun 23 Eylül tarihinde olması bekleniyor.

pebble duyuru yapacak gibi gozukuyor

 

Dünyaca ünlü şirket Pebble duyuru olarak yeni bir akıllı saat yerine acaba 3.0 güncellemesini 23 Eylül tarihinde mi verecek diye düşünmeden edemiyoruz. Bu düşüncemizi destekler şekilde Pebble duyuru gününü ve saatini belirlemeden önce yeni yazı tipleri, ışıklandırmalar, titreşim modları ile ilgili özellikleri gösteren içerikler yayınlamıştı. Umarız ki yeni bir saat yerine şuanki kullanıcılar için yeni ve daha stabil bir güncelleme gelir.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Pebble Duyuru Yapacak Gibi Gözüküyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Pebble Duyuru Yapacak Gibi Gözüküyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Pebble Duyuru Yapacak Gibi Gözüküyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.