Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Paradox Alarm

Paradox Alarm

ABONE OL
27 Ocak 2023, 00:00:43

Paradox alarm sistemi hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve bizleri yüksek ses ile rahatsız edebilecek şekilde ayarlanabilen güvenlik prosedürlerinden biridir. PARADOX alarm sistemleri genellikle büyük firmalar tarafından tercih edilir. Kendisine ait yapısı ve aynı zamanda tanımlamaları ile birlikte birçok kişi bu ürünleri tercih etmektedir. Paradox alarm sistemi Kanada kökenli olup gün geçtikçe geliştirilen aynı zamanda uygun fiyatlı olarak monte edilebilecek şekilde tasarlanmış olan ürünlerdir. 

Bu ürünler genellikle hırsızlık, yangı,  su baskını ve gaz kaçağı gibi durumların önüne geçilebilmesi adına kullanılmaktadır. Alışveriş Merkezlerindeki birçok firma Paradox alarm sistemlerini kullanır. Aynı zamanda şifreleme yöntemiyle birlikte kişinin mevcut bulunmuş olduğu konumdan ayrılması ile birlikte eve güvence altına alır. 

Hırsızları Caydıran Özelliklere Sahip

Hırsızlar için caydırıcı özelliğe sahip olan Paradox alarm sistemleri birçok özelliğe sahiptir. Genellikle çevreye vermiş olduğu yüksek frekanslı ses nedeniyle hızlı bir şekilde olaya müdahale edilmesine olanak tanımaktadır. PARADOX alarm sistemleri içerisinde kullanılan çeşitli materyaller bulunabilir. Aynı zamanda Paradoks alarm sistemlerini kurulum aşamaları çok kısa süre içerisinde yetkili kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.  

Bu sistemler uzun yıllar kullanımı yapılabilmesi adına birçok kişi tarafından kullanılabilir. Ayrıca yapılan tanımlamaları ile birlikte cep telefonu ile kontrol gerçekleştirilebilir. Paradox alarm sistemleri kamera takılması durumunda evin izlenebilmesi ve güvenlik kameralarını kayıt yapmasıyla birlikte güven oluşturur. Bunun yanı sıra bu sistemler farklı bir elektrik akımı ile birlikte çalıştığı için elektriklerin kesilmesi durumunda devreye girerek çalışmalarını sürdürebilmektedir. 

Günün Her Saati Güvenlik 

7 gün 24 saat kesintisiz olarak Paradox alarm sistemi açık halde kalabilir. Aynı zamanda kolay bakım yapılabilen ve çok sık arızalanmayan sistemler olduğu için kendi panelleri içerisinde kolay ve uzun süreli kullanıp yapılabilmektedir. PARADOX alarm sistemi  diğer alarm sistemlerine oranla en fazla tercih edilen modellere sahiptir. Fiyat olarak daha uygundur ve daha kapsamlı olarak görev yapmaktadır. Bu nedenle birçok firma maliyetleri düşürebilmek adına bu sistemlerden yararlanabilir. Daha çok ucuz olsun mantığında olanlar için ideal olan ürünlerdir. Kapsama alanları diğer alarmlara oranla daha azdır. Standart prosedürler uygulanmaktadır. 

Paradox alarm sistemini devre dışı bırakmak için öncesinden belirlenmiş olan şifrenin girilmesi yeterli olacaktır. Daha sonrasında tekrardan devreye sokabilmek adına şifrenin girilmesi durumu söz konusu olabilir. Bu şifre her kişiye özeldir ve kendisi değiştirebilir. Bu nedenle güvenli önlemleri açısından şifrenin farklı insanlarla paylaşılmaması gerekmektedir. İşlemleri panel üzerinden gerçekleştirilir. 

Mevcut kutu içerisinde şifre değiştirme alarm sesini ayarlama ve aynı zamanda güvenlik seçenekleri kişinin bireysel ihtiyaçları doğrultusunda belirlenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Şifre belirleme işlemleri panel içerisinde yer alan adımlamalar ile birlikte sağlanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak şifre değiştirme işlemleri yapılabilir. Menüleri Türkçe olarak ayarlanmıştır. 

www.paradoxalarms.com

www.dataguvenlik.com.tr

iletişim : 444 22 74  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments