yükleniyor...

Outlast Kısa Süreliğine Steam'de Ücretsiz

Dünyanın en korkunç oyunlarından biri olan Outlast, Steam yaz sonu kampanyası dahilinde 31 TL yerine kısa bir süre için ücretsiz olarak satın alınabilir.

Online bilgisayar oyunları piyasasının bir numaralı isimlerinden biri Steam yeni bir kampanya başlatt. Dünyanın en korkunç oyunları listesinde birinci sırada yerini almayı başaran Outlast oyunu yarın 19.00’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Yaz sonu indirimlerinde Humble Bundle tarafından Steam kullanıcıları için ücretsiz sunulan oyun Outlast yarın akşam 19.00’a indirilme fırsatı sunuyor.

Steam üzerinden oyunu satın almak istediğiniz zaman normalde 31 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Oyunu satın aldığınızda oyunla birlikte DLC paketi de ücretsiz olarak veriliyor.

Outlast: Deluxe Edition olarak satılan bu paketi ücretsiz satın almak için Humble Bundle üzerinden bir hesap açık Steam üyeliğinizi doğrulamanız gerekiyor. Oyunu Steam olmadan da oynayabilirsiniz.

Oyunu edinmek isteyen kişilerin Humble Bundle sayfasını ziyaret ederek Outlast: Deluxe Edition linkine tıklayıp Add to Cart butonuna tıklamaları gerekmektedir. Açılan sayfada “Get it for free!” seçeneğine tıklayarak mail adresinize gelen link ile Steam koduna sahip olabilirsiniz.

Unutmayın dünyanın en korkunç oyunu listesindeki Outlast’ı ücretsiz satın almak istiyorsanız 23 Ekim saat 19.00’a vaktiniz var.

Outlast Kısa Süreliğine Steam'de Ücretsiz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Outlast Kısa Süreliğine Steam'de Ücretsiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla