yükleniyor...

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Gören Şok Geçiriyor

Outlast 2 çok yakında bir sürede piyasaya süreye çıkacak. Oyunun videoları ve müziklerinden bahsetmiştik ama şimdi de oyunun gerçek halini sizlere anlattık. Sistem gereksinimleri için haberimizi okuyun.

Gerilim oyunu Outlast ikinci serisi ile yoluna devam ediyor. Resmi olarak Outlast 2 için gereken sistem gereksinimleri açıklandı. Çıkardıkları ilk oyun ile oldukça fazla oyunseveri kendine çekmeyi başaran Outlast ikinci kez oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Piyasaya sürülmesine çok az bir süre kala oyunla ilgili sistem gereksinimleri de açıklandı. Outlast’ın birinci bölümünde oyundan memnun kalan kişilerin ikinci seride nelere sahip olması gerektiği haberimizin detayında.

Korku oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan biri olan Outlast ikinci serisine ait oyun içi videolarıyla ve fragmanları ile bir çok oyunseverin ilgi odağı olmayı ve yılın en çok beklenen oyunları arasına girmeyi başarmıştı. Bu sistem gereksinimlerine sahip olan bütün bilgisayarlar bu oyunu çok rahat bir şekilde oynayacağı gibi aynı zamanda çok büyük bir heyecana giriş yapacaklar. Yeni seri Outlast 2 gerçekten oyuna giriş yapan herkesin tüylerini diken diken ediyor. Bu oyunun müzikleri de bir hayli güzel! Hemen aşağıda sizlere oyunu oynamak için gereken sistem gereksinimlerinden bahsettik.

OUTLAST MİNİMUM VE TAVSİYE EDİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri ([email protected])

  • İşletim Sistemi: Windows Vista 64-Bit
  • İşlemci (CPU): Intel Core 13-530, 2.9 GHz ya da AMD Phenom II X3 715 2.8 GHz
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekan Kartı Belleği (GPU RAM): 1 GB video hafızası
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 260 ya da  AMD Radeon HD 4870
  • DX Sürümü: DirectX 10
  • Depolama Alanı (HDD): 30 GB boş depolama alanı

Önümüzdeki hafta içerisinde bilgisayar, XBox One ve PS4 için satışa sunulacak. Bu oyunu oynamak isteyen herkesin bilgisayarının bu özelliklerde olması gerekiyor. Oyunu isterseniz oyun konsollarında da oynayabileceksiniz ama konsollar için oyunun biraz daha geç geleceğinden bahsetmek gerekiyor. Oyunun sistem gereksinimlerinden yukarıda bahsettik. Daha fazla teknoloji haberleri için sitemizi takipte kalın.

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Gören Şok Geçiriyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Gören Şok Geçiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları