SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
575
213 0

ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı

ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Lise öğrencilerinin hayatlarını belirleyecek olan ÖSYM tarafından yapılan YGS sınavı öncesi adayları bilgilendirmek adına bir animasyon filmi hazırladı.

YGS sınavına 1 aydan az bir süre kaldı. Tüm lise son sınıf ve lise mezunu adaylar geleceklerini belirlemek için girecekler. Sınav günü ve zamanı bazı öğrencilerin genellikle karşılaştığı kötü durumlar olabiliyor. Kimlik belgesini unutmak, çeşitli teknolojik cihazları üstlerinde unutmaları gibi sorunlar hem öğrenci için hem de diğer adaylar için stres yaratabiliyor. ÖSYM de bu sorunlara yönelik bir animasyon filmi hazırladı.

YGS sınav günü bir öğrencinin neler yapması gerektiğini anlatan ve neler yapmaması gerektiğini gösteren 5.45 dakikalık videoda tüm detaylar belirtilmiş. İşte o belirtilen detaylar ve sınav adaylarına yönelik hazırlanan animasyon filmi.

https://youtu.be/1z6iP6zN23A

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.