yükleniyor...

ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı

Lise öğrencilerinin hayatlarını belirleyecek olan ÖSYM tarafından yapılan YGS sınavı öncesi adayları bilgilendirmek adına bir animasyon filmi hazırladı.

YGS sınavına 1 aydan az bir süre kaldı. Tüm lise son sınıf ve lise mezunu adaylar geleceklerini belirlemek için girecekler. Sınav günü ve zamanı bazı öğrencilerin genellikle karşılaştığı kötü durumlar olabiliyor. Kimlik belgesini unutmak, çeşitli teknolojik cihazları üstlerinde unutmaları gibi sorunlar hem öğrenci için hem de diğer adaylar için stres yaratabiliyor. ÖSYM de bu sorunlara yönelik bir animasyon filmi hazırladı.

YGS sınav günü bir öğrencinin neler yapması gerektiğini anlatan ve neler yapmaması gerektiğini gösteren 5.45 dakikalık videoda tüm detaylar belirtilmiş. İşte o belirtilen detaylar ve sınav adaylarına yönelik hazırlanan animasyon filmi.

https://youtu.be/1z6iP6zN23A

ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ÖSYM YGS Öncesi Bir Animasyon Filmi Hazırladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü rakı fiyatları nick oluşturucu Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 1997 doğumlu kaç yaşında olur