Genel

OPPO Yatırım Açıklaması Yaptı

OPPO Yatırım açıklamasında bulundu. Türkiye’de yatırım yapmak istediklerini belirten OPPO genel müdürün tüm açıklamaları haberimizde.

Önceki haberlerimizde Samsung ve OPPO’nun Türkiye üzerinde telefon satışına başlayacağından bahsetmiştik. Bu haberin ardından ilk defa OPPO tarafından bir açıklama geldi.

OPPO’nun genel müdürü olan Weijian Zhou tarafından yapılan açıklama şu şekilde açıkladı;

“OPPO, yerli topluma vermiş olduğu sözün bir parçası olarak bir süredir Türkiye’ye daha fazla yatırım yapmayı düşünüyordu. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı yetkilileriyle olumlu görüşmeler yaptıktan sonra, yatırım kararımızla ilgili yakında sizlerle daha fazla bilgi paylaşmayı umuyoruz. Bu vesileyle, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’na da gösterdikleri çaba ve olumlu destekleri için teşekkür ederiz.”

OPPO’nun yapmış olduğu bu açıklama oldukça mutlu edici. Bu tür açıklamalar farklı telefon firmalarının da Türkiye’ye giriş yapmasına yol açabilir.

Bu haberimizde OPPO’nun Türkiye üzerinde satış yapacağına dair yayınlamış olduğu ilk açıklamayı paylaştık. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz.

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu