Oppo, Türkiye’de faaliyete başladı

Akıllı telefon markası OPPO, Türkiye’deki teknoloji severlerle buluşmaya hazırlanmaktadır.

Oppo, Türkiye’de faaliyete başladı

ABD merkezli araştırma şirketi IDC (International Data Corporation) tarafından 2017 senesinde dünyanın en büyük dördüncü telefon markası olarak yayınlanan ve 35 ülkede operasyonu bulunan OPPO, Türkiye’deki faaliyetlerine resmi şekilde başlandı. İstanbul Ataşehir’de OPPO Türkiye ofisini açan marka, parlak zeka telefon modelleriyle tüketicilere istikamet vermeye hazırlanıyor.

Çinli OPPO Türkiye’ye resmi olarak geldi

Akıllı telefon teknolojilerine global çapta öncülük icra eden OPPO’nun Türkiye Genel Müdürü ise Weijian Zhou oldu. Önde gelen teknoloji markalarında daha ilkin yapmış olduğu yöneticilik ve üst seviye yöneticilik deneyimleriyle bilinen Weijian Zhou, OPPO’nun Türkiye pazarındaki ilerlemesine liderlik edecek.

2004 yılında kurulan Çin merkezli OPPO’nun; tasavvur, donanım ve performans açısından üstün özellikler taşıyan akıllı telefon modelleri fazlaca yakında Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunulacak.

"Oppo, Türkiye’de faaliyete başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Oppo, Türkiye’de faaliyete başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oppo, Türkiye’de faaliyete başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları