yükleniyor...

Oppo, FC Barcelona logolu yeni telefonunu duyurdu

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi Oppo, Barcelona için yeni akıllı telefonunu duyurdu.

Çin merkezli firma Oppo yeni akıllı telefonu R11 için altın renginde FC Barcelona logosu koyarak Barcelona için yeni cihazını satışa sundu.

Çin’in en iyi ve en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Oppo, resmi internet sitesinden yeni akıllı telefonunu satışa sundu. 

 

Oppo R11 Barcelona Edition teknik özellikleri belli oldu.

5.5 inç AMOLED ekranı ve Gorilla Glass 5 koruyucu teknolojisi, Android Nougat işletim sistemi, Snapdragon 660 işlemcisi, Adreno 512 grafik işlemcisi, 4 GB Belleği, 64 GB depolama alanı, 20 MP + 16 MP arka kamerası, 20 MP Ön Kamerası bulunan cihazın,  3000 miliamper bataryası bulunuyor.

 

Oppo R11 Barcelona Edition fiyatı belli  oldu

Oppo’nın yeni Edition cihazı R11, yeni yüzünü Barcelona renkleri ile bezenmiş durumda. Cihazın arka kısmında, FC Barcelona logosunu 18 ayar altın ile yapılmış durumda, aynı zamanda Mesii, Neymar, Suârez’in imzaları yer alıyor. 

Oppo’nun satışını gerçekleştirdiği yeni cihaz 3499 Çin Yuanı yani 1850 Türk Lira etiket fiyatı ile satılacak.

Oppo, FC Barcelona logolu yeni telefonunu duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Oppo, FC Barcelona logolu yeni telefonunu duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla