Opera ve Gameloft İbirliğine Gidiyor !

  • 18 Mart 2015
  • 605 kez görüntülendi.
Opera ve Gameloft İbirliğine Gidiyor !

Opera eskiden çok kullanılan internet arama uygulamalarından biriydi hala kullanımına devam ediyor fakat Firefox ve Chrome gibi alternatifler varken artık pek kimse yanaşmıyor o tarafa . Ve Opera en iyi oyun geliştiricilerden biri olan Gameloft ile bir kısım konuda anlaştığını duyurdu .

Opera-Mini-y-Mobile-para-Windows-Phone-8

Opera’nın Opera Mobil Store adında bir uygulama mağazası bulunuyor. Duymamış olabilirsiniz Google, Appstore gibi yaygın değil. Fakat 300 bin uygulama içeriyor ve çoğu da Android , iOS ,Windows gibi platformlarla uyumlu .Gelişmekte olan ülkeler için özellikle kampanyalar ve indirimler düzenleyerek hem mağazaya ilgiyi arttırıyor , hem de bu işten maddi gelir elde ediyor.  Bu yüzden çoğu gelişmekte olan ülkede Opera hala bir numara ve veri birleştirme noktasında da çok iyi olduğu için en iyi alternatif olarak kullanılıyor.

gameloft-ohpera

 

Bu işbirliği ile birlikte Gameloft’un oyunları bu mağazada artık yer almış olacak . Ve bu sayede bu mağazayı kullanan kişiler daha eglenceli vakit geçirmiş olabilecek. Gameloft gerçekten işinin piri sayılan firmalardan biri oyun anlamında. Dünya çapındaki 250 milyon kullanıcısına etki edecek ve Gameloft içinde bir kazanç kapısı daha açılmış olacak. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ