yükleniyor...

OnePlus 5T, Bir Rekora İmza Attı !

Amiral gemisi katili sloganı ile karşımıza çıkan OnePlus 5T, firma içerisinde bir rekora imza atmış gibi görünüyor. Peki bu telefon nasıl bir rekora imza attı ve özellikleri neler ? Detaylar haberimizde.

İnce çerçeveleri , performansı ve fiyatı ile beraber bütün dikkatleri üzerine çeken OnePlus 5T , firmanın yüzünü güldürüyor gibi gözüküyor. Bugün OnePlus resmi Twitter hesabından paylaşılan tweete göre OnePlus 5T, şirketin en hızlı satılan model ünvanını ele geçirmiş durumda. Satış adetini açılamayan şirket, yeni modelin 6 saat içerisinde bu rekoru elde ettiğini belirtti

.

OnePlus 5T, tasarım anlamında bir önceki nesilden pek farklı değil  Bu yüzden “T” takısını alıyor isim olarak. En güçlü mobil işlemci olan Snapdragon 835’e sahip olan bu telefon , 6Gb/8Gb Ram ve 64Gb/128 Gb varyasyonlarına sahip. Arkasında bulundurduğu 16 ve 20 Mp’lik çift kamera ile beraber yeni modaya uymaya devam eden OnePlus 5T, ön tarafta ise 16 Mp’lik bir kamera kullanıyor.  Cihaz gücünü 3300Mah’lık bataryadan alıyor. Ayrıca ince çerçevelerinin getirdiği avantaj ile beraber boyutu aynı kalıp ekran olarak genişliyor. 

Bu yeni modelde 5.9 İnç ekran bulunuyor. Super Amoled Full Hd bir ekrana sahip olan cihaz , ayrıca ön tarafında bulunan yüz tarama özelliği ile beraber iPhone’un getirdiği güvenlik standartına hemen adapte oluyor , ayrıca iPhone’dan daha hızlı yüzü tarayıp kilidinizi açabiliyor ve iPhone’da olmayan parmak izini arka tarafında devam ettiriyor. 499 Dolarlık fiyatla 2 gün önce piyasaya çıkan telefon, büyük ihtimalle ülkemize Hepsiburada gibi firmalar tarafından ithalatçı garantili bir şekilde gelecektir.

OnePlus 5T, Bir Rekora İmza Attı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OnePlus 5T, Bir Rekora İmza Attı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla