SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
548
203 0

OnePlus 5'e Yüz Tanıma Teknolojisi Geliyor! 👌

OnePlus 5'e Yüz Tanıma Teknolojisi Geliyor! 👌
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

OnePlus 5 modeline gelmesi beklenen Android Oreo güncellemesi ile birlikte güvenliği arttıran yüz tanıma özelliği de gelecek.

Android Oreo güncellemesine kavuşması beklenn bir yeni telefon OnePlus 5 modeline güncelleme ile birlikte yüz tanıma özelliğinin de gelmesi bekleniyor.

OnePlus 5T ile kullanıcıların hayatlarına giren yeni teknoloji yüz tanıma özelliği sahip olduğu ekran özellikleri haricinde cihazın bir diğer özelliği olmuştu. Parmak izi taramasıyla oluşturulan güvenlik önlemine alternatif bir özellik olarak geliştirilen bu özellik hızlı bir sisteme sahip olmasıyla birlikte beğenilen bir özellik olarak görülüyor.

Birkaç gün öncesine kadar bu özelliğin OnePlus 5 cihazlarında yer almayacağı hakkında dedikodular çıksa da Android 8.0 güncellemesi ile birlikte bu özelliğin OnePlus 5 cihazlarına verileceği söyleniyor.

Güncellemenin Beta sürümünü kullanan bir OnePlus 5 kullanıcısı yeni güvenlik sistemini anlatan çok sayıda ekran görüntüsü paylaşmış. OnePlus 5 için kararlı hale getirilmeye hazırlanan Android Oreo versiyonu yayınlandıktan sonra daha net bilgilere ulaşacağız.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" OnePlus 5'e Yüz Tanıma Teknolojisi Geliyor! 👌 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OnePlus 5'e Yüz Tanıma Teknolojisi Geliyor! 👌 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda OnePlus 5'e Yüz Tanıma Teknolojisi Geliyor! 👌 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.