yükleniyor...

OnePlus 5 Sipariş Rekoru Alıyor!

Çin teknoloji pazarının liderlerinden biri olan OnePlus firmasının uzun zamandır beklenen telefonu OnePlus 5 teknoloji piyasasına başarılı bir giriş yaptı.

Çin teknoloji pazarının liderlerinden biri olan OnePlus firmasının uzun zamandır beklenen telefonu OnePlus 5 teknoloji piyasasına başarılı bir giriş yaptı. Henüz resmi olarak satışa sunulmamış olmasına rağmen 2 günde 300 binden fazla ön sipariş aldı.

Çin merkezli teknoloji firması OnePlus yeni cihazıyla bir başarıya daha imza atma yolunda adım adım ilerliyor. OnePlus 5 modelini daha satışa sunmadan oldukça yüksek rakamlarda ön sipariş alması beklentileri yükseltti. Sahip olduğu tasarımıyla iPhone 7 modelini andıran amiral gemisi kendini oldukça iyi tanıtmış gibi görünüyor. Cihaz hakkında bilgileri sızıntı yoluyla yayılan video ve görseller sayesinde edinebiliyoruz. Resmi olarak 20 Haziran tarihinde satıla sunulacak olan yeni amiral gemisi kendinden uzun bir süre bahsettirecek gibi duruyor. Çinli teknoloji şirketi ise henüz satışa sunmadığı yeni cihazı için web sitesi üzerinden ön sipariş kaydı açtı.

Jingdong.com adında Çin’de bulunan perakende satış firması tarafından açılan bu ön kayıtlar 2 gün içinde 300 bin siparişi geçti. İnsanlar telefonları daha erken deneyimleyebilmek için bu kadar sıraya girmiş durumda. Üstelik bu siparişlerin sayısı her geçen saniye biraz daha artmakta.

Cihazın hem iPhone 7 modeline hem de Oppo R11 modellerinin tasarımlarına benzerliği açısından hem sevinci hem de hayal kırıklığını bir arada yaşatıyor.

OnePlus 5 modelinin şu ana kadar yayılan bilgileri ile gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alacağı biliniyor. 6 GB RAM 64 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM 128 GB dahili depolama alanına sahip iki farklı modeli bulunuyor. Görsellerden de anlaşılacağı gibi cihazın arka kamerası çift kameradan oluşuyor.

Dünya genelinde 20 Haziran tarihinde resmi olarak satışa sunulacağı belirtilen OnePlus şirketi yeni amiral gemisi modelinin Hindistan ve diğer Asya ülkelerinde 22 Haziran’dan itibaren satın alınacağını duyurdu.

 

OnePlus 5 Sipariş Rekoru Alıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OnePlus 5 Sipariş Rekoru Alıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla