SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
481
178 0

OnePlus 2 Yeni Telefon Daha Çıkarıyor!

OnePlus 2 Yeni Telefon Daha Çıkarıyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

OnePlus’ın amiral gemi katili olarak nitelendirilen telefonu OnePlus 2‘nin ardından yeni telefonları için çalışmalara hız kazandırdı. Zira gelen haberlere göre OnePlus 2 yeni telefon üzerinde çalışıyor.

OnePlus 2 Yeni Telefon

OnePlus 2 Yeni Telefon

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 2’nin tanıtımının yapılmasının ardından gelecek yıl için nasıl bir tutum sergileyeceği merakla beklenmeye başlamıştı. Gelen haberlere göre daha erken tarihte OnePlus 2S adında bir cihaz tanıtacağı söylenen OnePlus’ın CEO’su tarafından onaylandı. Snapdragon 820 ile piyasada olması beklenen cihazın yanında bir de OnePlus mini adında bir cihazın da söylentiler arasında olduğunu söylemek isteriz.

OnePlus 2 için gelen ön sipariş rakamlarını göz önüne alacak olursak bu hamleleriyle OnePlus , piyasada yine bir dalgalanma yaratabilir. Cihazların çıkış tarihini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" OnePlus 2 Yeni Telefon Daha Çıkarıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OnePlus 2 Yeni Telefon Daha Çıkarıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda OnePlus 2 Yeni Telefon Daha Çıkarıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.