yükleniyor...

OnePlus 2 Görselleri Paylaıldı !

Geçtiğimiz haftalarda özellikleri sızan amiral gemi katili olarak bilinen OnePlus’ın yeni çıkacak telefonu OnePlus 2’nin nihayet görüntüleri sızdırıldı. Merakla beklenen telefon , fiziksel tuşuyla dikkat çekiyor.

Çinli üretici OnePlus’ın bu yıl ki amiral gemisi OnePlus 2 geçtiğimiz haftalarda Çin’in mobil düzenleme kurulu TENAA tarafından duyurulmuştu. Şimdi ise gelen sızıntılarda cihazın görüntüleri paylaşıldı. 27 Temmuz’da görücüye çıkacak cihazın ilgi çekecek yanı ise Samsung’ta da bulunan fiziksel tuşu. Zira parmak izi okuyucusuyla gelmesi beklenen cihazın okuyucu kısmı büyük ihtimal bu tuşa konumlandırılacak.

oneplus-2-tenaa-sdn

Ancak şöyle de bir durum var ki cihazda ki bu tuş , HTC One M9+’taki gibi yalnızca parmak izi okuma işine yarayabilir. Tüm bu düşüncelerden hangisinin doğru olacağını 27 Temmuz’daki tanıtımda bekleyip göreceğiz.

Cihazın kamera kısmına bakacak olursak LG’nin G serisinde görmeye alışık olduğumuz lazerli otofokus cihazda bulunuyor. Aynı zamanda çift tonlu led flaşta cihazda kullanılmış.

oneplus-2-tenaa-sdn2

Güç butonu telefonun sol kısmına konumlandırılırken , ses açma-kapama ise sağ kısımda bulunuyor. Daha öncesinde cihazla ilgili sızdırılan özellikleri sizlerle paylaşmıştık. Cihazla ilgili tüm özellikleri görmek için 27 Temmuz’u bekleyeceğiz. Davetiye ile satışa çıkacak cihazın ülkemizde resmi olarak satışa sunulmayacağını söylemeliyiz.

oneplus2tenaa1

OnePlus 2 Görselleri Paylaıldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OnePlus 2 Görselleri Paylaıldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.