yükleniyor...

OneDrive Depolama Boyutu Azalıyor

Microsoft tarafından kullanılan OneDrive depolama uygulaması şirket tarafından gelen açıklamalara göre depolama alanınını azaltıyor.

Microsoft’un büyük bir beğeni ile kullanılan depolama hizmeti sunan OneDrive için kullanıcılarını üzecek bir değişimle karşı karşıya getirdi. Ücretsiz olarak sanal depolama imkanı sunan hizmet büyük bir kısıtlamaya gidiyor. Daha öncelerde bahsi geçen yeni uygulama sonrasında depolama alanı ciddi oranda azalacak.

Microsoft tarafından yapılan resmi açıklamaya göre kullanıcılarına sunduğu 15 GB’lık ücretsiz depolama kullanım alanını hizmet dışı bırakacak. Şirket bu durum hakkında daha önceleri önemli ipuçları vermiş ve üyeliğe yönlendirmişti. OneDrive kullanıcıları artık 15 GB yerine 10 GB’lık bir depolama alanına sahip olacak.

onedrive depolama

Kullanıcılar arasında  31 Ocak 2016 tarihinden önce üye olanlar için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Microsoft bu tarihten önce kayıt olan kullanıcıları için herhangi bir kısıtlamaya gitmeyecek.

Microsoft tarafından yapılan bu hamleden sonra  tamamen ücretsiz olarak 15 GB sanal depolama alanı sunan Google Drive’ın büyük bir yükselişe çıkması bekleniyor.

Berkay Eke / Technosfer

OneDrive Depolama Boyutu Azalıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OneDrive Depolama Boyutu Azalıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla