yükleniyor...

OMODA ve JAECOO’da Hedef 1.4 Milyon Adetlik Satış!

OMODA ve JAECOO, bu yılın sonuna kadar 1.4 milyon adetlik satış hedefliyor! İki ünlü marka, en yeni moda trendleriyle doldurulmuş koleksiyonları, yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetine odaklanılan hizmetleriyle Türkiye’deki tüketicileri mutlu etmek için çalışıyor. OMODA ve JAECOO, moda dünyasında öncü konumuna ulaşmanın yanı sıra, e-ticaret pazarında da önemli bir yer edinmek için sürekli olarak yenilikler yapıyorlar. Hedeflerine ulaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya kararlıdırlar. OMODA ve JAECOO’yu ziyaret ederek, en yeni trendlerle dolu koleksiyonları keşfedebilir ve 1.4 milyon adetlik satış hedeflerinde yer alma yolunda kendinize bir adım atabilirsiniz.

Chery, OMODA 5 EV ile Yeni Enerji Teknolojisini Tanıttı!

Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, birbirinden iddialı yeni oyuncularıyla Avrupa pazarında vites büyütmeye hazırlanıyor. Markanın crossover modeli OMODA ve off-road yeteneğini şık bir karoserde sunabilen JAECOO’yu, 67 ülkeden gelen bayileri ve iş ortaklarına tanıtan Chery, kullanıcılara çevreyi koruma, düşük karbon ve yeşil seyahat uygulamaları için optimal çözümler sağlayan yeni enerji teknolojisinin de detaylarını paylaştı. Elektrikli OMODA 5 EV’yi de tanıtan Chery, her iki modelin küresel satışlarının 2030 yılına kadar 1,4 milyon adede ulaşması ve dünya genelinde kişiselleştirilmiş akıllı araçlar arasında en üst sıralarda yer almasını hedefliyor.

Chery, Avrupa Fırsatını Değerlendiriyor

Ürettiği yüksek teknolojili ve zengin donanımlı modelleriyle Çin’in en büyük otomobil üreticisi olan Chery, yeni hedef olarak belirlediği Avrupa pazarı için çalışmalarına hız veriyor. Markanın Avrupa için ürettiği OMODA ve ürün gamına yeni eklenen JAECOO ile iddialı hedefler belirleyen Chery, dünya çapındaki bayileri ve iş ortaklarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Çin’in Anhui eyaletine bağlı Wuhu şehrinde O&J Küresel Toplantısı’nı düzenleyen Chery, yaklaşık 400 kişiye yeni araçlarını tanıttı.

Yeni Enerji Teknolojisinde Çevre Dostu Çözümler

Toplantıda, OMODA’nın özel NEV serisine ek olarak, elektrikli OMODA 5 EV ve JAECOO 7 tanıtıldı. Ayrıca kullanıcılara çevreyi koruma, düşük karbon ve yeşil seyahat uygulamaları için optimal çözümler sağlayan yeni enerji teknolojisi de tanıtıldı. Chery International Genel Müdürü Zhang Guibing, akıllı ve yeni enerji teknolojisi ürünlerine yönelik yeni bir ilerleme çağının başladığını belirtti.

Kişiselleştirilmiş Akıllı Araçlar

En çok satan ilk 10 model arasında giderek daha fazla SUV/Crossover modeli yer alırken, kişiselleştirilmiş ürünlerin yükselişiyle birlikte, kişiselleştirilmiş iki kullanıcı grubu “New Elites” ve “New Lohas” sürekli olarak büyümeye devam ediyor. OMODA ve JAECOO, genç kullanıcıların otomotiv ürünleri ve seyahat hizmetlerine yönelik kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılamayı garanti ediyor. Chery, söz konusu iki modeli; moda ve bağımsızlık, trend ve kişiselleştirme peşinde koşan ve sosyal buluşmalara tutkulu olan, yeni nesil şehirli orta sınıfın gereksinimleri doğrultusunda geliştirdi.

OMODA ve JAECOO: Yeni Bir Otomotiv Ekosistemi Yaratıyor

O&J Cars, iki tüketici grubunun ihtiyaçlarını karşılamak için dört ana alanda 15 temel teknoloji ve 7 yeni model geliştirdi. Küreselleşme ve yeni çağ için bir teknoloji inovasyon zinciri oluşturmayı hedefleyen OMODA ve JAECOO, yeni bir otomotiv ekosistemi yaratmaya çalışıyor. Bu yılın ilk çeyreği itibarıyla 13 bin adetlik satış hacmine ulaşan OMODA, Meksika, İsrail ve Kuveyt de dahil olmak üzere satışa sunulduğu tüm bölgelerde sürdürülebilir büyüme gerçekleştirdi. OMODA ve JAECOO’nun küresel satışlarının 2030 yılına kadar 1,4 milyon adede ulaşması ve dünya genelinde kişiselleştirilmiş akıllı araçlar arasında en üst sıralarda yer alması bekleniyor.

OMODA ve JAECOO’da Hedef 1.4 Milyon Adetlik Satış! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OMODA ve JAECOO’da Hedef 1.4 Milyon Adetlik Satış! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Rüveyda Ne Demek Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı American Horror Story Izle Horse At Yarışı Tahminleri İzmir Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir Abdül Ne Demek dijital platform ne demek subdomain mi klasör mü